Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fia ilyen bunkó?

Párom fia ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Egy rendezvényen oda jött hozzánk párom fia /23 eves/és apját meghívta egy italra engem nem. Ott ittak mellettem. Nekem rosszul esett de nem szóltam semmit
2019. nov. 1. 17:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
81%

Igen, bunkó volt. Teljesen mindegy ki kenek a kije, ha egy párral találkozom, akkor mind a két felet ugyanúgy meghívom, vagy egyiket sem. Akár ismerem, akár nem a másik felet. Ez illem.

De kérdező, a pasid is bunkó, hogy ezt hagyta. Arról nem beszélve, hogy milyen senkivel álltál össze, akinek egy italra, kávéra való pénze nincs. Felnőtt emberként hogy lehet így elindulni egy rendezvényre vagy bárhova? Eleve ő is azzal számolt, hogy majd fizet neki valaki valamit? Hát vannak szánalmas emberek...

2019. nov. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Természetesen vittünk ki a fesztiválra x összeget. Ettünk- ittunk és mikor már jöttünk volna haza akkor futottunk össze a fiával. Azért ez nem úgy történt h pénz nélkül mentünk ki. 3 éve együtt is élünk közös kasszan
2019. nov. 2. 07:50
 33/37 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a párod volt bunkó,hogy téged mellőzött.
2019. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem bunkó csak nem vagy neki szimpatikus.
2019. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát én biztos meghívtam volna mostohaanyámat is hasonló helyzetben, bár igaz, nekünk jó a kapcsolatunk.


Az egyik verzió az, hogy már ivott, és egyszerűen figyelmetlen volt, lehet, hogy már látta, hogy az elmenetelhez készülődtök (általában az ilyen rendezvényekről a nők akarnak hamarabb lelépni, pláne ha a férfi már ivott), és egyszerűen eszébe se jutott, hogy még te is innál egyet, mert olyan volt a szituáció, hogy nem az jött le belőle. Egyáltalán akartál volna inni még egyet? Mert valamiért úgy érzem, hogy igazából nem, csak rosszul esett, hogy fel se ajánlotta.


A másik verzió az, hogy direkt csinálta, nem kedvel, és oda akart szúrni egy kicsit.


Igazából te tudod, milyen a viszonyotok egyébként, neked kell eldönteni, melyik az igaz.

2019. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
41%

Igazából így belegondolva már tök sok olyan helyzetet láttam, amikor a nő már fél órája rángatja a férfit, hogy menjenek már haza, a férfi meg már be van csípve, de látszik rajta, hogy szíve szerint még maradna... és akkor az elmenetel előtti utolsó pillanatban odatoppan valami ismerős, hogy "Sanyikám gyere igyunk még egyet, mielőtt elmentek!"


Ilyen helyzetben szerintem nem bunkóság nem meghívni a nőt, mert már látszik rajta, hogy a legszívesebben menne hazafele. Igazából még egyszer sem láttam olyat, hogy a nő ebben a helyzetben velük ivott volna...


Nem lehet, hogy a ti szituációtok is ilyen volt?

2019. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
42%
Ivott volna ő is, csak már elitták az összes pénzüket. Szánalmas az egész banda.
2019. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!