Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom előző családjának...

Párom előző családjának segítése mennyire jogos?

Figyelt kérdés
4 éve elek együtt a párommal. Van egy 24 éves fia aki az anyjával él kettesben. A párom velem él de itt-ott besegít a régi családnak is. Például közösen vágnak disznót - ugy értve hogy elhívták apucit is segiteni, vagy a hazukon dolgozik amit épp kell. Én oda nem mehetek. Engem meg sem kérdez a párom h ez nekem h esik, mert ugye ilyenkor azért jó pár órát újra együtt a régi kis család. Ha meg mondom h nekem ez fáj akkor csak olaj a tűzre nála csak jo nagy veszekedes lett belőle. Nem tudom mi lenne a megoldás. Páromnak könnyű mert nekem nincs exem akihez visszajárhatnék h megtudja milyen érzés
2019. nov. 28. 11:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

Most az a baj, hogy a párod odamegy, vagy az, hogy te nem mehetsz?


Mert ha előbbi, és nem tudod elfogadni/elengedni azt ,hogy a gyerekéhez visszajár, akkor ennek a kapcsolatnak vége, és legközelebb keress olyan embert, akinek nincs ilyen jellegű "múltja", mivel elég "sokat kérsz" tőle ha utóbbi akkor talán még megoldható (bár nem tudom, hogy miért akarnál a párod exével, és annak családjával (gondolom nem 3-masban vágnak disznót) időt tölteni).

2019. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom te vagy az akiknél ez mindig is probléma volt, pl. régi kérdéseidnél nehezményezted, hogy az exénél napi szinten kerti munkákat végez, meg fát vág.

Ha ez azóta sem változott, én a helyedben biztos szakítanék, de nem azért mert féltékeny vagyok (nem is vagyok az a típus) hanem azért, mert teljesen idegen számomra az ilyen kommunában élés.

Ha a pasid ennyire nem tudja lezárni a múltat, akkor te csak egy pótlék vagy és magadnak kellene eldöntened, hogy ilyen feltételekkel akarod e ezt a kapcsolatot, vagy nem.

Ha akarod, akkor ne panaszkodj!

2019. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

A nő azért ragad még rá, ilyen sunyi indokkal, hogy az exférj ne teljesedhessen ki egy új kapcsolatban.

24 éves felnőtt férfi a fia, oldja meg a disznóvágást. Exasszony meg keressen egy dugópajtit.

Ez nem egészséges kapcsolattartás.

2019. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, hogy ki csinálná ezt, én biztos nem... Kit érdekel, hány évig voltak együtt, ők döntöttek úgy, hogy elválnak, most meg ott tölti a szabad hétvégéit gyakorlatilag. Ha lenne egy kis önbecsülésed már régen közölted volna, hogy cuccoljon az exasszonyhoz, ha ennyire jó ott neki.
2019. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Hát valami hasonlót én is olvastam régen,ugyanez volt a szitu,tuti ugyanaz a kérdező is.

Mivel elég régen volt,csak bíztatlak,hogy maradj életed végéig ebben a carban.

2019. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el a párodnak ezeket? Meg kell beszélni.

Kitalàlni rá valamit, hogy mindenkinek jó legyen. Pl többet legyen nálatok a fia, csináljátok közös programokat együtt is, ha ez zavar.

Az ex meg szerintem okkal lett ex, ha vele akarna lenni, nem lenne veled 4 éve. Szerintem.

De megèrtem, ha zavar, beszéljétek meg. Máshogy nem lesz megoldva

2019. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez még semmi. Majd ha házasodik a srác, és a párod az ex mellett ül a főasztalnál, akkor akadj ki :D
2019. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!