Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem testvére ránk költözö...

A férjem testvére ránk költözött. Büdös igénytelen?

Figyelt kérdés
A férjem testvére lassan 1 éve velünk lakik dolgozik ,de egyedül nem bír albérletet fent tartani .De retentő igénytelen soha 1 év alatt tisztán nem feküdt az ágyba haza jön a munkából és lefekszik és reggel mikor kell megfürdik de olya büdös az egész lakás tőle csöves szaga van,hiába fürdik utána is büdös.Egy hónapig alszik egy pizsomába, nem mos ,nem mosogat maga után ha főzök emeli a fedőt tálal magának és csonttal együt teszi a mosogatóba.A férjem nem akarja kiteni és én már unom a bűzt hányingerem van bele köpköd a csapba a wcbe a kádba fuja az orrat van rajtam pluszban egy 1 hónapos baba meg egy 20 honapos .A férjem meg nem tenné ki a világ összes penzért .
2019. dec. 2. 12:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%

9?


Dehoyg lehet 5 hetesen beadni. 24 hetesen lehet. Akkor is igen komoly indoklás mellett

2019. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

#4

"Sajnos meg vagyok lőve anyámékhoz nem szivesen mennék..."


A szükség törvényt bont!

Szívesebben vagy egy mocskos, büdös disznóval, egy büdös lakásban, aki még az ételedbe is beleeszik?

Én biztos csomagolnám a gyerekeimet és mennék a szüleimhez, míg rendezni nem tudom a soraimat!

Lehet, hogyha a férjed látná, hogy komolyan gondolod, egyből lépne és találnának a tesónak megoldást.

Kivéve...!

...Ha a férjed örökölte a házat és a bátyjának tulajdonrésze van benne.

De akkor is van megoldás, el kell adni a házat és tulajdonhányad arányában elosztani a pénzt. Ti meg vesztek - akár hitelre - egy önállót.

2019. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen tudom sokat sírok is miért voltam olya hülye hogy bevalaltam még 1 et ,de akkor csak pár honapot lakott itt azt hittem elmegy.
2019. dec. 2. 14:03
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Szép egy díszpéldány a férjed is. Márpedig fenyegesd meg hogy válasszon. Vagy a családja vagy a büdös testvére.Ha nem titeket választ annyit is ér. Inkább menj anyadhoz pár hónapra. Valószínű amúgy észhez térne ha látná mit veszíthet. A testvére meg úgy látszik nem akar elköltözni, de hát basszus örökre nem ragadhat a nyakatokon
2019. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
1 év alatt már rakhatott volna annyi pénzt félre hogy külön menjen lakni. Beszeld meg a ferjeddel hogy ha x időn belül nem megy el akkor te mėsz el..
2019. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor a büdös tesó odaköltöztet egy csajt is, azt figyeld.
2019. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

12-es vagyok

Mivel nem cáfoltad, hogy a testvérének tulajdonrésze van a házban, így tehát ez igaz.

Ha tulajdonostárs és a férjednek esze ágában nincs kitenni, akkor vagy elmész, vagy lenyeled a békát!

2019. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha a háznak a fele az övé, akkor nem teheti ki, ugyanannyi joga van ott lakni, mint nekik, ha kifizetik a részét és teljes tulajdonjogot szereznek, akkor megtehetik.
2019. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

#18

A Kérdezőnek semmi tulajdonrésze nincs a házban. A férjének van és ezek szerint a férje testvérének.

2019. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom van megtakarításod, jó gyed-et nem a semmire meg a férjed pénzére szültél. Menj albérletbe. Neked sincs több jogod a férjed házában lenni, mint a testvérének.
2019. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!