Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem testvére ránk költözö...

A férjem testvére ránk költözött. Büdös igénytelen?

Figyelt kérdés
A férjem testvére lassan 1 éve velünk lakik dolgozik ,de egyedül nem bír albérletet fent tartani .De retentő igénytelen soha 1 év alatt tisztán nem feküdt az ágyba haza jön a munkából és lefekszik és reggel mikor kell megfürdik de olya büdös az egész lakás tőle csöves szaga van,hiába fürdik utána is büdös.Egy hónapig alszik egy pizsomába, nem mos ,nem mosogat maga után ha főzök emeli a fedőt tálal magának és csonttal együt teszi a mosogatóba.A férjem nem akarja kiteni és én már unom a bűzt hányingerem van bele köpköd a csapba a wcbe a kádba fuja az orrat van rajtam pluszban egy 1 hónapos baba meg egy 20 honapos .A férjem meg nem tenné ki a világ összes penzért .
2019. dec. 2. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%

“ 9?


Dehoyg lehet 5 hetesen beadni. 24 hetesen lehet. Akkor is igen komoly indoklás mellett”


Magánbölcsibe be lehet adni akár 6 hetesen és államiba is 20 hét a minimum, nem 24

2019. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%

Szegeny!!! Tudom milyen ez a ferjem fia ilyne volt aztan a lanya is. Az a buz. A fiu utan egy evig nem ment ki a buz a szobajanak a falabol.


Hagyj etelmaradekot (csalinak egy adagot) es tegyel bele csilit. Nehanyszor megismetled (csak nehogy a ferjed egyen bele). Vagy ha nem akarsz ennyire direkt lenni akkor sozd meg nagyon vagy borsozd meg vagy tegyel bele cukrot vagy edesitoszert a cukrosba (az hasmenest is okoz). Tegyel illatositokat az agya ala.


En majd megorultem.

A ferjeddel beszelj. Ha nem tenne ki a tesojat akkor ne ezt kerd csak azt hogy az a fortelmes buz valahogy csokkenjen. Mondd meg a ferjednek hogy nem szeretned ha a gyerekek ezt a buzt szoknak meg es hogy nem is lenne gond a tesojaval csak hat igenytelen mosdatlan felsz a gyerekek elkapnak valami betegseget a lakas falaiba beivodik a szag stb.


Nalunk sok sok hiszti aran elertem elmenjen a srac. De idorol idore vissza eszi ide a fe...e es akkor is erzem a buzt.

2019. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy az öcsi mindig ilyen igénytelen volt?

Ha igen, ultimátum mihamarabbi jobb meló kereséshez, amihez bezony fel kell öltözni. Ha nem megy, ennyi erőből el lehet menni hajléktalanszállóra is. Ha nem iszik, bent is alhat.


Ha nem, mióta csúszott le ennyire? Hogyhogy ennyire elfogyott saját maga iránt ez a minimális igényesség is?

2019. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Lett megoldás?
2019. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Átérzem... Bár nem lakik velünk az illető hála Istennek,de amikor hétvégente itt van az borzalom. Elmegyek mellette és 1 méteres körben a mosdatlan test szaga és az a büdös fejbőr/haj szaga van. A ruháibol is piszog szag jon. Lábszag..pfüh. És a bónusz,sosem mos kezet. Se farokmarkolászás után (pisi)se szarás után. Hiába szólok. Retkesen,3-4 hónap fürdés kihagyád után is belefekszik az ágyba... Nem tudok vele mit tenni. Ha szólok,hogy most fürdőszoba azonnal. Jön a " jaaaj hirtelen olyan fáradt lettem" duma. Legszívesebben kiraknám ilyenkor a francba.
2020. jan. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!