Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik az ajándék, most...

Nem tetszik az ajándék, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavasszal vett anyukám magának laptopot de kb 2x használta...


Én viszont a nyáron mondtam h lekellene cserélnem a sajátom mert 7 éves van sok baja meg elavult stb stb


Erre tegnap a szulinapomra megkaptam anyukam gepet.


De nem tetszik nekem se kulsore se amugy. En akartam egy erosebbre sporolni amit ugy utok vagok ahogy akarok de anyukam meg olyan h

"Megint porszem van rajt.. ezert adtam neked?? Ha tudom h nem vigyazol ra kidobtam.vna a kukaba"


Ja es egy lakasban vagyunk szoval az se hogy veszek ujat es ugyse latja... latna minden nap.


Otlet?


Egyebkent ranezesre is undorito az a laptop amikot beuzemeltem neki akkpr is inkabb a wcbe dobtam vna olyan ronda.


2019. dec. 15. 07:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
30%

MOndd meg a kedves édesanyádnak, hogy ha a te születésnapod és te magad fontos vagy neki, aki nem a saját maga nem használt, elavult, idobott, "jó lesz ez még valakinek" témában gondolkodik, hanem azt vesz nekei, amit te szeretnél.


Én visszadnám neki a gépet. Ez az ő gépe, nem a tied.

2019. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
39%
Akik nem ertenek mit kell nezni egy gepnel azoknak mondhatjátok. Gondolom vett anyukája egy 120 130 wzres gepet win 10 zel 4 giga memoriaval kitudja milyen márkájut. Odaadja a lanyanak de ő mast akar... ezek a gagyi épek 3 év mulva lassúak lesznek, ugyis ujjat veszel. Hidjetek el. Tudom mi mit jelent. Egy i 3as gép már nagyon alapnak számit sajnos.
2019. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
44%

Felnőtt vagyok, és azokat a kérdéseket is csak meglepve olvasom, ahol a pasika vesz telcsikét a csajának; ha nekem venne, totál kiakadnék, hogy nem kérdezett meg, milyen kéne, ha már eldöntötte, hogy nekem új kell...


Totál megértem a kérdezőtt, nekem mindig ki kell próbálnom vásárlás előtt az ilyeneket. Nem szeretem, ha magasan vannak a billentyűk vagy nagyon kattognak, nem tetszik a fényes képernyő, csak a mattot szeretem. Ja, és én is játszok rajta, nem fogok asztali gépet használni.

2019. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
35%
Jaték alatt az egyik valaszoló nem online jatekra gondolt hanem komoly grafikai megjelenésű játekra ami erőgépet igényel. :) mindegy egy szó mint száz nem mindegy milyen a gép na ha csak netwzesre kell akkor sem.
2019. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
60%

Hidjetek el. Tudom mi mit jelent


Jó lenne, ha a helyesírást is tudnád :D

2019. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
20%
Megjött ugy látom az ügyeletes irodalomtörtenész de lemerem fogadni egy kis dugo diák vagy vagy egy gyárban robotoló es azok közt okoskodó ember. Itt már felkell valamit mutatni hogy beleköthess valakibe. Marmint nem itt a gyakorin mert... nah hagyjuk. Amugy telefonról irok nem törölgetek mindent vissza mert nem ez a lényeg itt.
2019. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
66%
Most tökmindegy, milyen színű és hányszor kapcsolta be. Születésnapra biztos, hogy nem adnék ajándékba magam által nem használt tárgyat. Teljesen mindegy, mi az. Ez kb. olyan, hogy vett egy 40 ezres kabátot anyud, egyszer felvette, aztán mivel nem érzi jól magát benne, megkapod te születésnapodra, mert amúgy is kabátra gyűjtöttél, jóó lesz az neked.
2019. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Jav.: *jó lesz az neked jelszóval*
2019. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
74%

Én is kíváncsi vagyok erre az undorító laptopra.

Egyébként meg hálátlan vagy :) :) :) :)

2019. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, hogy a kérdező eltűnt... én még mindig várom, hogy belinkeljen egy undorító laptopot.

Max azt tudom elképzelni, hogy rózsaszín, de ezt meg kétlem, mert anyuka 40-50 éves fejjel nyilván nem olyat vett, meg ha az lenne, arra biztosan kitért volna a leírásban a kérdező.

Szóval mitől lehet annyira, de annyira undorító egy gép, hogy le kéne húzni a wc-n???


Azt írja itt valamelyik hozzáértő, 120 ezres gép, ami 3 év (!!!) múlva elavult lesz!

Ember!!!! Ez komoly??? :D

Nem jutok szóhoz a röhögéstől... addig még van pont 3 év!

Nem veszek azért most új mosógépet, mert a jelenlegi 3 év múlva nem lesz jó!

Majd veszek újat akkor, ha tényleg elavult lesz, de ne indokoljunk már azzal valamit, hogy mi lesz 3 év múlva!

Informatikában a fél év is nagy idő, nem hogy 3 év!


Na de a lényegre visszatérve: a kérdező nyáron mondta, hogy kéne neki új gép. Most december van. Eltelt fél év.

Fél év alatt nem tudott félretenni egy komolyabb gépre, vagy megvenni áruhitelre.

Ő, a komoly kereső felnőtt ember!

Tehát fél év alatt nem keres 300 ezret úgy, hogy otthon lakik!

Vagy 10 hónapos kamatmentes hitelre megvenné a Media-ban, lenne havi 30, azért az már nem egy gyenge gép.

De ő, a kereső ember, ezt eddig nem tudta megoldani.

Hihető sztori... ja, nem! :D

2019. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!