Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik az ajándék, most...

Nem tetszik az ajándék, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavasszal vett anyukám magának laptopot de kb 2x használta...


Én viszont a nyáron mondtam h lekellene cserélnem a sajátom mert 7 éves van sok baja meg elavult stb stb


Erre tegnap a szulinapomra megkaptam anyukam gepet.


De nem tetszik nekem se kulsore se amugy. En akartam egy erosebbre sporolni amit ugy utok vagok ahogy akarok de anyukam meg olyan h

"Megint porszem van rajt.. ezert adtam neked?? Ha tudom h nem vigyazol ra kidobtam.vna a kukaba"


Ja es egy lakasban vagyunk szoval az se hogy veszek ujat es ugyse latja... latna minden nap.


Otlet?


Egyebkent ranezesre is undorito az a laptop amikot beuzemeltem neki akkpr is inkabb a wcbe dobtam vna olyan ronda.


2019. dec. 15. 07:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Igen 3 év. Ezt ugy ertettem hogy hamár most egy alapgép 3 ev mulva gyenge lesz. Gondolom az anyja kb ilyen katwgóriáju gepet vett. De pl most veszel egy i7es gŕpet 250től kezdődik ez 8 év mulva sem lesz annyira gyenge még csak ugye utóbbi a felső előbbi alsó kategória. Én 1 éve vettem 340 ért de nemazert mert jaccok vagy videót vagok amik gépigenyeesek hanem hogy ne kelljen 3 evente gépet venni.
2019. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

akkor vesz jobbat 3 év múlva.

ez nem indok.

és nem is ezt írta, hanem hogy már most sem felel meg neki.

de érdekes, fél év alatt sem tudta összespórolni a jobbat.

sőt, régebb óta tervezi.

tényleg csak arra várt, hogy pénzt kapjon, azért célozgatott.

2019. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Meg van neki egy 6 éves. Lehet ugyanolyan erős azbis ennyivel nincs előrébb. Kérdező idecsicseteghetnél valamit hamár filozofálunk a kérdéseden.
2019. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
21%
64%, nem irodalomtörténész foglalkozik a helyesírással, te sügér... egyébként nem jött be, nem robotolok, adótanácsadó vállalkozásom van; csak nem bírom az igénytelen észosztókat.
2019. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
27%
Pedig azok szoktak itt meg mashol is okoskodni. Nézd! Marhára nemtökmindegy , hogy írtam le azt a szót? Igénytelenség? Gondolog mikor leirok egy szót rákeresek a neten, hogy jól írnám e? Ha megsértettelek bocsi csak anukor nincs más érv és ilyenbe kötnek bele én is visszaflegmázok!
2019. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
20%

Persze, adótanácsadó vállalkozás 🤣

Mégis mi a fenét keresel itt a gyakorin? Nincs dolgod a vállalkozásoddal? Biztos nem megy, ha ráérsz ideböfögni hülyeségeket, teee adószakértő :D nekem meg banánültetvényem van a Bükkben...

2019. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a komit. Egybe valaszolok:


Eloszor is: Nem azert mondtam neki mert kellett a penz vagy ilyesmi. Szimplan megszoktuk beszelni az effele "nagyobb" kiadasokat es montam hogy gyujteni akarok ra.. Nem akartam nem is vartam el hogy beszalljon barhogyan is.


Valaki irta hogy nem egyszer hasznalnam legyen olyan amilyen tetszik... nos igen a ruhakat se ugyveszi az ember hogy "joazugy a celnak feleljen meg" foleg tobb 100ezerert... inkabb gyujtok tobbet de olyan legyen ami kivul belul megfelel nekem...


Amugy anyukam nagyon sertodekeny ha a foztjere mondom h "1szemmel tobb sot tettel bele mar elsirja magat h elb.szta"


Amugy ez: [link]


Es arany szinu mint a kepen...


Amugy igen tisztaban vagyok vele hogy nem arra van hogy osszetorjem meg hasonlok. Ironikusan ertettem. Anyukam maniaja mikor mondom neki h letoltottem egy filmet beszolni hogy "letoltesz minden hulyeseget tele van a geped keppekkel meg marhasagokkal" Szamara az hogy elmentem a kepeket pl a karacsonyfarol meg iesmi felesleges hulyeseg mert ugyse nezi meg az ember hogy 5eve milyen volt a fam...


Nekem viszont fontos... Es ezert IS szeretnek sajatot mert azt ugy huzom nyuzom ahogy akarom... Es nem kapom a fejemhez h "ha ezt tudom nem adom neked!"


Amugy irtatok hogy ajandekozzam el ezt... ja az nem bunkosag csak az ha anyukam adja nekem 2 hasznalat utan...


Valaki irta en leszarom az o igenyeit... Iden kapott tolem random egy tablagepet 65ert mert akart venni megkerdeztem melyik tetszik ramutatott en meg mondtam holnap eljovunk. Hiaba izelt hogy neeem nem kell nem fontos bementem es reszletre kihoztam neki. Imadja is.


Szoval nem szarom le..

2019. dec. 16. 09:06
 38/40 A kérdező kommentje:

De en megkerdeztem melyik tetszik neki. Nekem is volt tabletem amit nem nagyon hasznaltam neki adhattam vna de inkabb vettunk egyet ami tetszett neki. Na kb ez a bajom a laptoppal is... Nem tetszik es kesz es inkabb gyujtok meg tobb penzt de akkor olyat veszek amilyet akarok.


Nem vagyok halatlan de emlekezzetek mikor gyerekkent a nagymama olyant adott ami nektek nem tetszett es nem is hordtatok vagy nem jatszottatok vele... Az ugyanugy halatlan dolog ennyibol... Joszandekkal adta tudom csak segiteni akart h ne kelljen kiadnom x100ezret es halas is vagyok erte de azer... megis... nem erzem a sajatomnak igyse :(

2019. dec. 16. 09:10
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne fogadd el.
2019. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
71%

Én is megvettem ezt a gépet tavaly. Pont ugyanezt. A gyártó ódákat zengett róla, az otthoni netezéshez, filmnézéshez, kisebb játékokhoz teljesen jó.

Új lehetett, mert mindössze 2 vélemény volt róla, egy jó és egy rossz. De elég jó áron volt, valami 90 ezerért vettem.

Az edigitalban kibontották ugyan, egy pillantást vetettem rá, de használni ugye nem lehetett.

Mediában meg nem volt, tehát kipróbálni sehol nem tudtam volna.

Hazahoztam, és nekem sem jött be. Valahogy nem volt jó vele netezni, nem jött be.

De azt sosem mondanám, hogy undorító. Sőt, kifejezetten dizájnos. De mégsem volt kényelmes a billentyűzete, és lassú is volt.

Így én is elajándékoztam, családon belül, édesapámnak. Netezik, meg játszik rajta, de nem komoly dolgokra kell gondolni, hiszen ő idős ember.

Neki tökéletes. Gondolom egy 50+ korú nőnek is jó volt, amire kellett.

Egy fiatalnak elhiszem, hogy nem vágyai netovábbja, de továbbra is állítom, hogy külsőre nem undorító.


Viszont leírva, hogy anyuka hisztis és mindenen megsértődik, nem értem, hogy miért született meg ez a kérdés.

Ha a kérdező tudja, hogy bármivel megbántja, akkor mégis mit várt?

Tudta, hogy nem fogja sem eladni, sem továbbajándékozni, sem visszaadin a gépet, akkor mit akart elérni ezzel a kérdéssel?

2019. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!