Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony, de minek?

Karácsony, de minek?

Figyelt kérdés

Mielőtt kiakasztana mindenkit ez a kérdés, előre leszögezem, hogy iiimááádom a Karácsonyt, de:

át kell menni anyósékhoz és ott lesznek a sógorék is. Az az alap, hogy "jaj sziasztok" puszi aztán mi a párommal és szüleivel leülünk, sógorék viszont félreülnek, mintha ott sem lennénk.

Anyósék is persze előadnak egy szép színdarabot, hogy mennyire szeretnek, de biztos forrásból tudom, hogy ez kamu.

Sógor erre küld listát , mit szeretne Karácsonyra, úgy hogy ránk se büfög sé párom már veszi is.


A kérdésem: Minek adjunk ilyenkor bele mindent amikor nincs kölcsönös szeretet, csak én gondolom rosszul, hogy aki így áll hozzám az örüljön ha kap egy tecsós vackot? (megjegyezm sógoréktól kétféle ajándékot szoktam kapni, vagy újsághoz kapott ajándékot/mellékletet vagy olyan ajándékot, ami rámutat egy "hibámra" pl. ronda a bőröm, szerintük)

Bocs ha hosszú lett,de jól esett kiírnom.



2019. dec. 17. 13:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt ti vagytok a hülyék. Minek veszitek meg a listán szereplő cuccokat?


Köteleznek valamivel? Fegyvert tartanak a fejetekhez? Nem

Ők se vesznek nektek semmit, csak ilyen sz4rokat adnak. Akkor meg?

Rinyálás helyett növesszetek gerincet és mondjatok nekik nemet. Vagy akkor te is vegyél hasonló undok, a hibájukra célzó ajándékot. Légy bátor, tedd meg.

Ha meg nem mered, akkor ülj a pitsádon tovább és várd a csodát, hogy változzon valami.

2019. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
én nem is veszem meg, csak kiírtam, hogy az ilyen karácsony minek jó? akkor inkább én is ledobok valamit vackot az asztalra:P csak az érdekelt, hogy én vagyok-e a hülye, ha így gondolom
2019. dec. 18. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!