Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkivántam a völegényem...

Megkivántam a völegényem testvérét?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,már lassan 3 éve hogy együtt vagyunk de mindig miután talalkozom vele megkivanom.Nem szeretem,nem vagyok szerelmes bele vagy ilyesmi hanem konretan a szexrol fantazialok.Hogy milyen lehet vele.De amugy tudatosan,o is es en is keruljuk egymast.Egy helyen nem maradunk,es nem is akarunk egymashoz szolni.Mar elso perctol igy volt.
2019. dec. 22. 18:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ilyen esetekben derül ki, hogy mennyire "állati ösztönlények" vagyunk. Tudat alatt irányítanak minket a szag- és látvány ingerek. Ezek ellen meg kár harcolni, mert az csak belső feszültségekhez vezet. Elő kell venni a józan észt, el kell fogadni, hogy ez is mi vagyunk és alakítsuk úgy az életünket, hogy abból a lehető legjobbat hozzuk ki.
2019. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 george1113 ***** válasza:
73%
Ilyenkor az lenne a legtisztességesebb ha szétválnátok a főlegényeddel, kívánsz mást, és megtennéd gondolkozás nélkül, te nem szeretet a vőlegényed és ilyen érzelmekre nem lehet alaponi egy kapcsolatot. Nem akarsz ebből családi botrányt, netán tragédiád ha meg csalod a testvérével, akkor vess ennek véget. De te tudod a te életet. Remélem meg fogadot a véleményem
2019. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nálam az volt hogy azt álmodtam egyszer hogy a párommal meg az öccsével szexelek 3ba nyomtuk borzasztó lelkiismeret furdalásom volt. Én még ezt is elmondtam a páromnak, aki kiröhögött azt mondta, hogy jól van az úgy azóta se álmodtam ilyen hülyeséget 🤦‍♀️
2019. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
A kívánással semmi gond nincs. Az nem bűn nem bántasz vele senkit. Szerinem nem kéne kerülnötök egymást. Nem azt mondom hogy keresd. De szandékosan ne kerüld. Így nem lesz jó férjhez menni hogy úgy érzed nem álnál ellen. Inkább hagyd hogy kiderüljenek a dolgok. De arra keszülj hogy jo esellyel két ló közül a pad alatt dogod végezni. Talán jobb lenne átgondolni mit is érzel valójában és ki iránt. Mert a tesó később is ott lesz egy életen át nem tudod kikerülni hosszútavon ez senkinek nem lesz jó. Még neked sem.
2019. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Szóval lényegében kívánod a testvérét, és ha kettesben bepróbálkozna akkor nem tudnál ellenállni. Őszintén van így értelme hozzámenni? Mármint az oké ha mindkettőtöknek rendben van ha megkívántok mást és vagy 3 asban és gruppenben is toljátok de egy normális (értsd: átlagos) kapcsolatban ez nem fér bele. Megnézed jóképű, fas za, egyszer belegondolsz hogy jó lenne még elmegy, de az hogy úgy érzed nem tudnál neki ellenállni nagyon nem fér bele.
2019. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%
Ilyet olvasva nem sajnálom, hogy nincs barátnőm/feleségem. Némelyik nő enyhén szólva kétszínű, és manapság sajnos rengeteg nő ilyen.
2019. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%
Jobb volna ha csendben elsunnyognál jó messzire... Egy p.csa ne tegyen tönkre egy családot.
2019. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem mondanam el neki s masnak se soha.Es nem is akarom megtenni azert kerulom ot mindig.Csak azert irtam ide ki mert jol esik kimondani ennyi
2019. dec. 22. 21:00
 19/25 george1113 ***** válasza:
92%
nem akarásnak nyögés lesz a vége de szószerint :D
2019. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarnád megtenni, akkor kerülnöd sem kellene. De te meg akarod, és meg is fogod tenni. Ez itt már nem kérdés. Csak azt nem értem, hogy minek neked vőlegény? Más pasi(k)ra nedvesedsz. Aki tényleg szerelmes, az nem ázik át más hímneműtől. Te csak férjhez akarsz menni, hogy férjnél légy. Ezért viszont felesleges. Elkúrod a vőlegényed életét is, mert bizony csalódni fog benned, és nem is kicsit.
2019. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!