Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkivántam a völegényem...

Megkivántam a völegényem testvérét?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,már lassan 3 éve hogy együtt vagyunk de mindig miután talalkozom vele megkivanom.Nem szeretem,nem vagyok szerelmes bele vagy ilyesmi hanem konretan a szexrol fantazialok.Hogy milyen lehet vele.De amugy tudatosan,o is es en is keruljuk egymast.Egy helyen nem maradunk,es nem is akarunk egymashoz szolni.Mar elso perctol igy volt.
2019. dec. 22. 18:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha neki nem tudnál nemet mondani, akkor én a helyedben nem mennèk hozzá a vőlegènyedhez, és inkább ellennèk nyitott kapcsolatban.

Annak semmi èrtelme hogy összehàzasodtok és utàna megcsalod, ha a lefeküdnèl a testvèrével mert kívànod akkor tutira lesz valaki később akivel fèlrelèpsz.

2019. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

"Es nem is akarom megtenni azert kerulom ot mindig.Csak azert irtam ide ki mert jol esik kimondani ennyi"


Tipikus önáltatás.Jó lenne, ha nem hazudnál magadnak sem.

2019. dec. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
27%

De mi ez a kölcsönös kerülés? Ő is kíván vagy csak rühell és te gondolsz bele többet?

Mikor ismertétek meg egymást a tesóval?

Mennyi ideje voltatok együtt a vőlegényeddel, hogy így rá tudtál kattanni a tesójára?

Melyik a jobb pasi?

Te szexis dög vagy?

Megannyi kérdés!

2019. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez egy kamu kérdés. Ha mégsem akkor messze vagy attól hogy lekösd magad. Még vágysz a flörtökre. Inkabb éld ki magad mielőtt hazassagot kötsz és ne kínozd se magadat se szegeny vőlegenyedet
2019. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Itt minden az öccsén áll vagy bukik. Jó helyzetben az öccsének unszimpi vagy vagy közömbös vagy vagy szimplán jófejnek tart mert a báttya mennyasszonya es neki eszebe se jut ilyesmi mint neked. Szoval tok mindegy elobb utobb ugyis ki fog derulni hogy te szexualisan vonzodsz hozza. Azert necces mert az occsevel tolsz ki igy a legjobban mivel szerencsetlen nem tehet rola hogy szexualis kivansagnak nezed. De utana a battya ra fog haragudni mikor majd hazasok lesztek es latvanyosan kerulitek egymast. Te azert mert elmondasod szerint nem bannad ha leteperne o meg azert mert rajott hogy te igy erzel vagy mert esetleg o is de annak vannak ugye egyertelmu jelei ami ebbol nem derult ki amit leirtal. Necces igy hazasodni ahogy a tobbiek irtak egyetertek.
2020. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!