Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor annyira utálom a szül...

Ilyenkor annyira utálom a szüleimet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van h néhe igen is megtudnám öket ölni mikor

veszekedik az olyan dolgokért amik szinte ....

Mikor anyum dolgozik szépen kitakarítok annyit nem hallok

 jaj deszép rend van vagy köszönöm de ha nem mostam el

 egy tányért akAszombámban van a syámítógép és mindenki

 bejön ide és ha mondom nekik menjenek ki nem mennek és

 veszekszem velük anyám akkor isveyzexik velem mindenért

 veszexik annyira unom h elképesztö 13l


Mi tegyek..


2010. júl. 21. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezért lepontozol, de ha valóban értelmes nagylánynak tartod magad, akkor fékezed kicsit az indulataidat (és nem mellékesen megtanulsz írni).

Azzal nincs megoldva semmi, hogy üvöltve utasítod ki őket a szobádból, főleg ha a gép miatt mennek be, ami közös. Ehhez annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ha nem te használod egyedül a gépet akkor rakjátok a nappaliba.

Normálisnak kellene lennie, hogy rendet raksz, illetve elmosogatsz magad után, hogy a munkából fáradtan hazaérkező szüleidnek ne kelljen ezzel is törődni.

Nyilván nekik sem esik jól ha fáradtan hazaesnek és még feleselsz/balhézol is.

2010. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindig megköszönték, ha valamit megcsináltam, ezzel is elérték, hogy szívesebben segítsek, mert érzem, hogy jól esik nekik és hálásak nekem.

A szobámba se mentek csak úgy be, az az enyém, még ha albérlet is, tisztelték, hogy szeretnék egyedül lenni.

2010. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
15>16 jo neked kosyi a valaszokat am meg nem a szuleimet yavarom ki hanem a tesoimat akik folyamatosan brudukaljak magukat...meg ha jon valaki egybol ay en szobamba jonnek be
2010. júl. 21. 15:40
 14/17 A kérdező kommentje:
de tell koszonom a valaszokat demar nem haraxom es teljes mertekben iigayatok van...
2010. júl. 21. 22:15
 15/17 anonim válasza:
Értem miért küldöd ki őket a szobádból...Nekem nem a szobámban van a gép, de ha a faterom ott lóg a nyakamon nagyon idegesít. Amúgy én úgy oldom meg, h az ágközel vagy az ajtóhoz így én úgy oldom meg, h amikor a faterom be akar jönni akkor az ajtóhoz teszem a lábam és úgy teszek, mintha nem venném észre, h be akar jönni. Az anyukámmal semmi bajom EZEN a téren. Amúgy, ha kérdezi miért nem mostad el a tányért akkor mondd azt neki, h te épp most akartad csak mondjuk nagyon kellett pisilned vagy valami hihető. Ennyi.8)Fel a fejjel!
2010. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi végre egy értelmes válasz
2010. aug. 20. 20:59
 17/17 anonim válasza:
darabolt fel őket egy baltával!
2012. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!