Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereketakar ėn meg...

Párom gyereketakar ėn meg nemigazán. (? )

Figyelt kérdés

Sok ėve vagyunk együtt párommal ės már abban a korban vagyunk hogy lassan le kėne családosodni. (30-35)


"De hogyan ezt az eszement világot elnėzem ,nem látom gyereknek ėrtelmėt.


Belemehetnėk itt 100 problėmába ,de sejtitek mire gondolok.


Az egėszsėgügy ,romokban

Az adók az egekben.

Korrupció mindenhol.

Oktatás terhelő de,semmire való.

Hitelrabszolgaság.

Gògyszerfüggő reklámok.

Mindenkit ott húznak le ahol csak lehet.

Menekülnek az emberek mindenhova ,az alkoholba drogba meg a virtuális világokba.

Stb stb..


Mindenhol azt hallom ráadásul hogy milyen szenvedės a gyereknevelės. (Csak nėzz meg egy stendup commedy műsort) Így a család úgy a család.


Ráadásul vannak további fėlelmeim ,pl ha beteg gyermekem születik vagy kėsőbbiekben túlėlem a saját gyermekem.

Ez szerintem a legrosszabb ezt senki nem akarja. Márpedig ebben a világban ez könnyen előfordulhat. Ėn meg eleve pekhes ember vagyok szóval nem akarom megadni ennek a lehetősėgėt sem.


Szerintetek rosszullátom?

Ės nem tudom hogy mondjam meg ezt páromnak.

(Lehet elhagy)



2020. jan. 26. 10:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Ott látod rosszul, hogy együtt kéne maradnotok. Ha egy ennyire alapvető dologban, mint az hogy legyen-e, vagy ne gyerek nem egyeztek, nem kéne a másik idejét rabolni. Ugyanis elveszitek az esélyt a másiktól egy olyan életre, amit az igazából akar. Az hogy beteg gyereked legyen, szint teljesen kivédhető ha az orvosi vizsgálatokra eljár az ember. A párodat, családtagjaidat is túlélheted ha holnap elcsapja őket egy autó vagy bármi, ennyi erővel ne legyenek emberi kapcsolataid, mert mi lesz ha elveszíted őket.
2020. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Most nézem az Elit alakulat cimű sorozatot, a II világháborúról szól. Ajánlom mindenkinek aki szerint most szar világban él.
2020. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
81%
Ezek csak kifogások a részedről.
2020. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ha a standuposoktól tájékozódsz a gyereknevelésről, akkor tényleg nem való neked a dolog...
2020. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

Igaza van az elsőnek.

Rendben van,ha te nem akarsz gyereket,ettől még lehetsz nagyon értékes és jó ember. De,ha a párod szeretne,add meg neki a lehetőséget,és engedd el. Feltéve,ha jobban vágyik egy gyerekes életre esetleg mással,mint egy gyerek nélkülire veled.

Azt írod,sok éve vagytok együtt. Ez a téma sose került szóba? Beszéljétek át mindenképp,de a gyerektéma (szerintem) az egyetlen,ahol nincs kompromisszumos megoldás abban az esetben,ha az egyik fél csak gyerekkel,míg a másik csak gyerek nélkül szeretné leélni az életét. Éppen ezért ezt jó már az elején átbeszélni.

Még nektek se késő. Beszéljetek róla!

2020. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Nono2727 válasza:
67%
Ha igazán szeretnél gyereket, nem ezen járna az agyad. Én túl sokáig hezitáltam.. és most hogy mindent megtennék érte, már késö...:((
2020. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

A lecsaládosodni valami új, modern szó? :s


Amúgy semmi baj azzal, ha nem akarsz gyereket, de akkor ezt minél előbb tisztázni kell, mert igen, akkor ő hadd keressen olyan párt, aki mellett lehet családja.

Amiatt semmiképp ne menj csak bele, hogy ne hagyjon el, mert annak jó vége nem lesz.

2020. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
De ő nem akar gyereket, csak kifogásokat keres amivel befoghatja a párja száját anélkül hogy az elhagyná, és találna valakit akivel lehetne gyereke.
2020. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Kifogások. A humoristák véleményére ne adj, ők mindig a poén részét emelik ki, meg hogy milyen borzasztó is, de ez a gyerek neveléshez hozzátartozik. A kisgyermek nem tudja mit lehet és mit nem, és ennek a megtanítása okoz nehézséget a szülőknek. És ne hidd, hogy a 80-as években vagy korábban/később annyival jobb lett volna az oktatás, eü, meg az adózás. Ezek tényleg gyér kifogások. Ez olyan, mint ha a harmadik világháború/a koronavírus miatt nem akarnál gyereket, mert nem lehetnél sokat a gyerekeddel. Inkább engedd, hogy a párod találjon olyat, akivel gyereket tud vállalni, és te is keress olyat, aki nem szeretne szülni. Mindenkinek jobb lenne.
2020. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%

Mindaz, hogy sz*r világban élünk, szenvedés a nevelés, stb, stb csak kifogás. Teljesen elfogadható az, ha nem akarsz gyereket, nem vagy egyedül ezzel. Szóval nem is kell kertelni.

Viszont én például elképzelni nem tudnám az életemet gyerek nélkül, és ha a párom azzal állna elő több év után, hogy ő semmiképp nem akar, akkor az nekem baromi rosszul esne.

Nyilván ti tudjátok miket éltetek át, mit tudnátok biztosítani egy gyerkőcnek, de ha neki nagyon fontos, akkor engedd el.

2020. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!