Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a pár sorokból mit...

Ezekből a pár sorokból mit vesztek ki? Lehet, hogy terhes vagyok még nem tudom, most fogom megcsinálni a tesztett. Kérdeztem a páromtól, hogy ha az leszek akkor elfordulna-e tőlem.

Figyelt kérdés
Ezt mondta: Még nem örülnék neki de melleted maradnék segítennék amiben tudok de nincsenek meg bizonyos dolgok amik a gyerek neveléshez kellene.
2010. júl. 22. 17:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak az anyagiakra kell ám gondolni.

Ha a párod veled nem akarja a gyereket, vagy nem most, mert nem biztos bennetek. AZ is egy nincs meg minden a gyerekvállaláshoz. Lehet nem az életszínvonal ami esni fog, hanem a közös életetek megy a minimálisra.

2010. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért nem örülne a babának mert nem akar tőled gyereket, hanem mert jelenleg olyan anyagi helyzetben vagytok, ami szerinte nem elegendő egy gyermek felneveléséhez.

De ha már így alakult, melletted lesz és segít... csak hát jobb lett volna ha egy másik időszakban születik meg.


Érted?

2010. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
22%
Jah, és remélem te sem akarod abortálni a kicsit,- ahogy a történet mesélő hölgy sem tette - hiszen az gyilkosság.
2010. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt még elárulod, hogy mennyi idősek vagytok és mennyire komoly kapcsolatban éltek?

2010. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ernő a csiga: ha gyilkosság lenne, illegális lenne. Nem az, nem is gyilkosság... Ha az anyagi helyzeted megfelelő, tartsd meg, de csak azért hogy legyen egy gyerek akit eltartani nem tudsz, ne...
2010. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én 30 múltam ő meg 30 lesz okt-ben. Nagyon ellenzem az abortuszt. _Nekem 99-ben volt egy spontán vetélésem és az akkori párommal próbálkoztunk de nem jött össze. A mostani párommal igen.
2010. júl. 22. 18:56
 17/32 A kérdező kommentje:
A leányzónak üzenem aki a hosszú levelett írta,hogy írtam neki email-t. Remélem megérkezett
2010. júl. 22. 19:16
 18/32 anonim ***** válasza:

szia!


mindjárt megnézem. Amúgy én kérdeztem a korotokat is. (a hosszú leveles)

2010. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
hát még nem kaptam meg, nem tudom mennyi idő az átfutás itt.
2010. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A korotok alapján már nyugodtan vállalhatnátok a kicsit. Tehát nem vagytok hozzá fiatalok.
2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!