Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a pár sorokból mit...

Ezekből a pár sorokból mit vesztek ki? Lehet, hogy terhes vagyok még nem tudom, most fogom megcsinálni a tesztett. Kérdeztem a páromtól, hogy ha az leszek akkor elfordulna-e tőlem.

Figyelt kérdés
Ezt mondta: Még nem örülnék neki de melleted maradnék segítennék amiben tudok de nincsenek meg bizonyos dolgok amik a gyerek neveléshez kellene.
2010. júl. 22. 17:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Előbb írtam le a korunkat. Tény és való nagyon kétségbe is vagyok esve, mert nem tudom,hogy mit lépne. Az előbb írtam,hogy volt egy spontán vetélésem 8 hetesen ment el a babám. És ez 99-ben volt. Eddig nem sikerűlt a baba, de most igen. Valahogy az erősődik bennem,hogy én szeretném nagyon. Csak kérdés,hogy ő???

2010. júl. 22. 19:58
 22/32 anonim ***** válasza:

szia!


amint megjön a leveled válaszolok rá, most viszont mennem kell, mert a gyerkőcöt ki kell vennem a kádból, meg nálunk nagyon nagy idő jön, már a szele itt van, úgyhogy a gépet is gyorsan kapcsolom kifele, amint vége az ítéletidőnek, bekapcsolom és írok, hátha addigra meg is jön. Ne aggódj, még a mai nap folyamán írok, illetve legkésőbb holnap. Addig meg próbáld megbeszélni a pároddal, hogy egy kisbabának sosincs alkalmas időpontja, mert mindig hivatkozunk valamire ami miatt nem jó az alkalom.

2010. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Megadom az email címem ha netalántán nem érkezik meg a levelem.

mona0205@gmail.com

Lassan én is megyek,mert még a kutyusomat le kell vinnem. Itt még nincs rossz idő, ami nem késik az nem múlik. Majd ide ér.

Várom a leveledett.

Szia

2010. júl. 22. 20:10
 24/32 anonim ***** válasza:

szia!


Elmúlt a vihar. megnézem a leveled.

2010. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Itt nem is volt vihar. Majd ide ér. Szerintem hajnalba vagy késő este fog csak ideérni.

2010. júl. 22. 21:14
 26/32 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy odaér, mert én Hajdú-Bihar megyében lakom és a román határ fele ment el. Nem kaptam meg a leveled, de írtam az emailcímemről, írj oda.


szia

2010. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkaptam a leveledett. Írtam neked vissza. Én Budapesten élek. De itt is villámlik már. Várom a válaszodat.

Szia

2010. júl. 22. 21:45
 28/32 anonim ***** válasza:

szia!


írtam neked tegnap remélem megkaptad, s megnyugtat a levelem. Még annyit felejtettem ki belőle, hogy mikor a kisfiunk fogant 1 év 3 hónapja jártunk együtt. (igaz három hónap után össze is költöztünk) Ha a kapcsolatotok olyan, akkor kibírja, s a barátod később (nekem is majdnem két évbe tellett) de meghálálja, s megköszöni a döntésed.

minden jót nektek.

üdv: a hosszú levelet író lány

2010. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Majd azért ird meg, hogy mi lett, miben maradtatok a pároddal.
2010. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Szia!

Írtam neked emailt, jó lenne ha minnél hamarabb válaszolnál, mert kiborultam nagyon. Leírtam neked,hogy mi a helyzett.

Várom a válaszodat.

2010. júl. 24. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!