Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiakadásom? Nem...

Jogos a kiakadásom? Nem akarok Egyetemre menni. Ezt megis mondtam inkább szakmát szeretnék. Családból mindenki nézet nagy szemekkel hogy lehet ez.

Figyelt kérdés
Hogy majdnem az egész unokatestvérem Egyetemen végzett.. Erre meg azt mondtam hogy Igen az lehet de munkanélüliek vagy ott sütik a krumplit a mekibe.. És elmentem.. Amire haza értem, hogy képzelem ezt megbántottam mindenkit... Most meg hallgathatom 1 hétig hogy milyen szemét vagyok.! Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 23. 20:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"titkarnokent dolgozo jogasz ismeroseim keresnek"


Én 200 jogászt ismerek, ha titkárnő lett valaki, akkor nem ér semmit, vagy kamuzol.


"Érettségivel többet tudsz keresni, mint egy diplomával."


Mesélj még.


Holdkóros hülyék vagytok. Próbáljon meg valaki diploma nélkül egy jogásszal, vagy orvossal versenyezni. Soha nem lesz sem szellemi, sem társadalmi megbecsültségetek. Szülőgépek, jó esetben hasznos hülyék lesztek, zéró tudással és kavargó képzetekkel a világról. Átvert droidok.

2018. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!