Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok furcsa dolgokat...

Tapasztalatok furcsa dolgokat haldokló rokonaitoknal?

Figyelt kérdés
Mondott valamit, ami később úgy történt? Vagy érdekes dolgokat?
2020. márc. 3. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azt mondta a Nagymamám,hogy itt van a Papa (aki előtte évben halt meg), jött érte. És utána meg is halt szegény.
2020. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a mamám az anyukáját látta állandóan és azt mondta, hogy már várja. Arzheimeres volt, egyáltalán nem ismert meg senkit papámon kívül, de az utolsó 2 hétben folyamatosan arról beszélt, hogy szervezzük meg a temetését, mert az anyja szólt neki, hogy hamarosan találkoznak.
2020. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Dédikém mondta, hogy hívja az Anyukája, hóesést lát és fehér minden.

Amíg nem temettük el mindig megszólalt egy zenélő játéka a kisfiamnak, pedig senki sem nyúlt hozzá és előtte sem csinált ilyet. Aztán megszűnt ez a furcsaság a temetése után. Rá egy évre kb nagyon magam alatt voltam, és arra gondoltam mennyire hiányzik milyen jó lenne ha itt lenne. És abban a pillanatban megszólalt magától a zenélő játék💕

2020. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem rokonról van szó. Időst ápoltam Németországban. Az egyik nénimet 1 évig ápoltam. Aznap mikor bekerült ismét a kórházba tudtam, hogy már nem jön ki többé. Úgy is volt.

Aznap folyamatosan az elhunyt szeretteit macskáit férjét emlegette, hogy ott vannak vele a szobában. Jönnek mennek,látogatják. A férje már nagyon várja.

2020. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk minden idős rokon haldoklásakor elhunyt csaladtagokat látott. Elég rémisztő ilyet átélni főleg ha a haldoklás hetekig tart és mindenki tudja nincs visszaút. Én egyet láttam testközelből, nem tudom leírni azt az érzést. Amúgy tudnak ilyenkor érdekes dolgokat mondani.
2020. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!