Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama lettem nem tervezet,...

Kismama lettem nem tervezet, de én megtartottam a férjem abszolut nem segít es bunkó mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
meg mondta a férjem , hogy neki még nem kell én meg nem vetettem el mindenük meg van ahoz hogy legyen gyermekünk elsőnek tiltakozott másodszor fenyegetőzött a válással majd amit kérek tőle segitséget pl vigyen el vagy kisérjen el egy vérvételre egy uh ra vagy bármi egyszerűen állandóan az arcomba mondja , hogy menj csináld nem segítek te válalltad intézkedj! el szerettem volna költözni szüleimhez ahol van lehetőségem lakni de akárhányszor csomagolni kezdtem mindig oda jött hogy nem kell megfutamodni beszéljük meg . A szexuális élet módunk is ez által jóval csökkent mert kismama lettem szinte könyörögnöm kell lassan hogy legyen 1,5 hó után , a válasza erre pl: mással csinálnám de te már nem vagy az aki voltál .... de elválni nem szeretne el költözni nem tudok mert beszéljük meg ( pedig a tenyeremen "hordom" mert mindent megcsinálok, megkap) Kérdésem megváltozik ha megszületik vagy inkább még most engedjük el egymást ? változik vagy sem a helyzet ?! 31N
2020. ápr. 14. 11:11
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
igazatok is van ... csak azt nem értem , hogy ha nem szerette volna a gyermeket miért vagyunk még együtt? Pedig számtalan helyzet és idő lett volna arra hogy külön költözzünk és elváljunk én egyedül is nevelem ha szükséges , de sem válni nem szeretne sem azt hogy elköltözzek !
2020. ápr. 14. 11:28
 12/59 anonim ***** válasza:
96%
Nem tervezett, de semmivel nem védekeztetek?? Mégis mire gondoltatok, hogy "keletkezik" a gyerek?
2020. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
55%

2-3-4 válaszok nagyon megdöbbentettek (férfi vagyok).


31 éves nőről van szó, házasságban él, elmondása szerint mindenük megvan a gyerekhez. Mi a tökömre várt volna? Hogy 38-40 évesen a Kaáliba járhasson????

Oké, nem tervezték a gyereket, de egyik módszer sem ad 100% biztonságot. És igen, lehet, hogy hibáztak: lecsúszott a gumi, kimaradt egy tabletta, vagy hasmenése volt a nőnek, mit tudom én.

De ha így alakult, normális férj tudomásul veszi, hogy a gyerekvállalás nem olyan, hogy most nem akarok, tehát nem lesz, most akarok, tehát lesz. Ha élnek nemi életet, végső soron mindig megvan az esély a teherbe esésre. És sokan meg akkor se esnek teherbe évekig, amikor mindent elkövetnek, hogy összejöjjön a dolog.


Amúgy aki ennyire nem képes igazodni a megváltozott helyzethez, az amúgy is alkalmatlan szülőnek. Ha a gyerek megszületik, millió alkalommal lesz olyan, hogy hirtelen át kell szervezni a napot, a hetet, mert pl. megbetegszik.

És mellékesen egy abortusz általában komoly trauma egy nőnek. Ha egy férj szereti a feleségét, akkor ez is szempont neki.


Megdöbbentő, hogy milyen lélektelen, embertelen módon közelítenek némely válaszolók ehhez az élethelyzethez.

2020. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
kedves utolsó köszönöm a korrekt választ !
2020. ápr. 14. 11:35
 15/59 anonim ***** válasza:
64%
Edd meg amit főztél.
2020. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
93%

Írtad, hogy semmivel nem védekeztetek és a párod hol akarta, hol nem a gyereket. Így hogy mertétek bevállalni? Ez nem egy színházjegy, amire vagy elmegyek, vagy nem! Hol a felelős döntés?

Most meg csodálkozol, ha semmi nem működik. Persze, mert mindketten átverve érzitek magatokat. A párod azért, mert még nem kész rá, de itt a gyerek. Te pedig azért, mert nem rajong a helyzetért.

Költözz el és majd lenyugszanak a kedélyek, majd az élet megmutatja, merre tovább. Így csak egymást fogjátok gyilkolni és a kicsinek is pokol.

2020. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
92%
A férjed nem szeret,és a gyerekszülés után se fog. Nem szeretné hogy elköltözz,mert így van, aki mossa és vasalja a ruháit gondolom. Én azonnal költöznék és válnék, biztosan találsz normális férfit a későbbiekben.
2020. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
58%

Azért itt egy-két ember válasza megdöbbentő, Ja valaki nem tartja meg a gyereket egy utolsó senkiházi aki ne merje magát nőnek nevezni ha viszont megtartja akkor ráerőlteti a párjára meg nélküle döntött. Hol itt a jó döntés? Persze értem én védekezzen mindenki aki nem akar gyereket, amivel egyet is értek de a kérdező vállalta a Babát ha már így alakult és a kérdése alapján ezt annak tudatában tette hogy tudta hogy valószínűleg egyedül kell felnevelnie, de ettől függetlenül nem bűn hogy menteni akarja utolsó percig a házasságát.

Szerintem ha ez esélytelen inkább költözz el jobb lesz neked egyedül a szüleiddel. Majd idővel találsz hozzad illő társat.

2020. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
89%

SOHA nem szülnék olyantól, aki nem akarja. Tök mindegy, hogy milyen státuszban van mellettem, férj vagy barát.

Viszont, ha én gyereket szeretnék a kapcsolatból akkor eleve olyat keresek magam mellé társnak, akivel erről egyformán gondolkozunk!

Olyan nincs, hogy ráerőltetem valakire a gyereket, "majd megszereti" alapon, mert ezzel csak a gyerekkel cseszik ki valaki.

2020. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
65%

a férj utólag rájött hogy nem akarja,de korrekt volt mert az elején megmondta. Én ekkor váltam volna és elvetetem a gyereket is, mert dacból nem csinálok gyereket akinek nincs apja, normális családi háttere. Ha valaki kijelenti hogy nem akarja, akkor nem teszed meg és keresel valakit, aki tényleg akar gyereket.

Férjed és te is egy nagy idióta vagy, csak a gyereket sajnálom.

2020. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!