Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama lettem nem tervezet,...

Kismama lettem nem tervezet, de én megtartottam a férjem abszolut nem segít es bunkó mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
meg mondta a férjem , hogy neki még nem kell én meg nem vetettem el mindenük meg van ahoz hogy legyen gyermekünk elsőnek tiltakozott másodszor fenyegetőzött a válással majd amit kérek tőle segitséget pl vigyen el vagy kisérjen el egy vérvételre egy uh ra vagy bármi egyszerűen állandóan az arcomba mondja , hogy menj csináld nem segítek te válalltad intézkedj! el szerettem volna költözni szüleimhez ahol van lehetőségem lakni de akárhányszor csomagolni kezdtem mindig oda jött hogy nem kell megfutamodni beszéljük meg . A szexuális élet módunk is ez által jóval csökkent mert kismama lettem szinte könyörögnöm kell lassan hogy legyen 1,5 hó után , a válasza erre pl: mással csinálnám de te már nem vagy az aki voltál .... de elválni nem szeretne el költözni nem tudok mert beszéljük meg ( pedig a tenyeremen "hordom" mert mindent megcsinálok, megkap) Kérdésem megváltozik ha megszületik vagy inkább még most engedjük el egymást ? változik vagy sem a helyzet ?! 31N
2020. ápr. 14. 11:11
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
86%
Na, újabb felelős gyerekvállalók.
2020. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
21%

Magam sem tudom. Férjem beijedt, mégsem akar most másodikat. Kérte, vetessük el és térjünk rá vissza egy év múlva.

Én mondtam, hogy nem vetetem el azért, hogy egy év múlva csináljunk másikat, főleg, hogy terveztük és nem vagyunk már 20 évesek, hogy évekig gondolkodjunk rajta.

Ekkor jött pár hét durva mosoly szünet meg az elé helyezem a meg nem született gyereket szöveg és ő így nem akar/tud velem együtt lenni.

Elfogadtam, mondtam, hogy költözöm, kérlelt, ne tegyem, ráérek.

Legtöbbször úgy viselkedik, mintha semmi nem történt volna. Kedveskedik, becézget, megölelget, semmi veszekedés, de ha szóba jön, hogy hányadán állunk, azt mondja semmi nem változott részéről, nem vagyunk egy pár.

Fene se tud rajta eligazodni.

2020. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
76%

#51

A lefekvést még úgy-ahogy meg lehet magyarázni, mert az egy vágy vagy ösztön. Előfordul ez még papíron elvált párok esetén is.

De hogy együtt élnek, főzőcskéznek, filmeznek, UTÁNA MÉG le is fekszenek, az már érthetetlen. Illetve csak egy dolog az érthetetlen, hogy ezek után miért hiszi, hogy szakítottak?

De erre eddig még nem sikerült válaszolnia.:)

2020. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
85%
a férjed és te is menekülsz a valóság elől. Te azt akarod hinni hogy ez így oké (amúgy marhára nem), a férjed meg nem akar azzal szembesülni, hogy jön a második gyerek és amikor szembesíted egyből nem vagytok egy pár. ez így naaagyon nem egészséges kapcsolat :S
2020. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
70%

#53

"de ha szóba jön, hogy hányadán állunk, azt mondja semmi nem változott részéről, nem vagyunk egy pár."


Komolytalan az egész és egyikőtök sem gondolja komolyan, csak unatkoztok!

Ne felejtsd el, hogy az idézet szöveget ugyanaz a pasi mondja, aki egy pár hónapja még gyereket akart és le is gyártotta neked.

Minden szava, gondolata, ígérete annyit ér, mint egy pofa kiköpött bagólé, te meg a bábja vagy a hangulatainak.

Hát gratulálok a választásodhoz és a felelős családtervezésetekhez is!

2020. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
57%
Azért ez nem ilyen fekete-fehér. 15 évig éltünk együtt boldogan. Semmi komolyabb veszekedés nem volt. Az első gyereket imádjuk mindketten, csodás apa és férj volt 15 évig. Ezért nehéz ezt eldobni. Könnyebb lenne, ha bunkó lenne, vagy tudom is én.
2020. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
86%
nekem igenis válóok, hogy egyik percben ölelget aztán kijelenti nem vagyunk egy pár:P
2020. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
31%

Goldmund véleményével értek egyet. Valamint egyre erősebb a meggyőződésem, hogy ha a férfiakon múlna, alig születne gyerek.

Feltűnően sok a SOHA nem tenném ezt vagy azt kommentelő. Gyaníthatóan nem éltek még eleget, gyerekük sincs esatobbi.

Az ember eltervez valamit, aztán nem mindig úgy alakul. És nem azért, mert az eredeti elképzelés ne lett volna jó...

Kicsit több empátia meg alázat nem ártana.

2020. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
70%

"Számomra még mindig ismeretlen fogalom a nem tervezett gyerek. Most akkor nem húztatok gumit, vagy kimaradt egy szem a tabiból?"


Megsugom, mert látom nem voltál ott anno felvilagosito órán, mikor erről volt szó: 100%-os VÉDEKEZÉS NINCS. Vagyis de van, ha nem szexelsz :) se a gyógyszer, se az óvszer nem 100%-os. Elárulom, én spirál mellett estem teherbe. Fél évvel előtte voltam ellenőriztetni, mikor 2 csíkot mutatott a teszt. Az ellenőrzésen minden rendben volt, doki megnézte teljesen jó helyen volt. Sőt, amikor nem jött meg és pozitívat teszteltem és elmentem dokihoz, még akkor is teljesen jó helyen volt a spirál! Mégsem védett. Mert sajnos nem 100%-os. Én vagyok az a 100 nőből 1. Szóval így történnek java részt a nem tervezett terhességek, mi sem terveztük mégis megtortent, pedig védekeztünk.


Ezt a férfit pedig elbagynám, kérdező. Látod hogy viselkedik veled, és hidd el ha meg születik a baba, ez nem lesz jobb csak rosszabb. Ennél még a válás is jobb. Mint hogy a gyerek egy ilyen kapcsolatba, légkörbe szülessen és nőjön fel. Persze hogy ígér fűt fát amikor a küszöbön vagy, de aztán ennyi elég is hogy vissza fordulj. Aztán kezdődik minden elölről. Tényleg ez kell neked? És a gyereknek?

2020. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!