Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama lettem nem tervezet,...

Kismama lettem nem tervezet, de én megtartottam a férjem abszolut nem segít es bunkó mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
meg mondta a férjem , hogy neki még nem kell én meg nem vetettem el mindenük meg van ahoz hogy legyen gyermekünk elsőnek tiltakozott másodszor fenyegetőzött a válással majd amit kérek tőle segitséget pl vigyen el vagy kisérjen el egy vérvételre egy uh ra vagy bármi egyszerűen állandóan az arcomba mondja , hogy menj csináld nem segítek te válalltad intézkedj! el szerettem volna költözni szüleimhez ahol van lehetőségem lakni de akárhányszor csomagolni kezdtem mindig oda jött hogy nem kell megfutamodni beszéljük meg . A szexuális élet módunk is ez által jóval csökkent mert kismama lettem szinte könyörögnöm kell lassan hogy legyen 1,5 hó után , a válasza erre pl: mással csinálnám de te már nem vagy az aki voltál .... de elválni nem szeretne el költözni nem tudok mert beszéljük meg ( pedig a tenyeremen "hordom" mert mindent megcsinálok, megkap) Kérdésem megváltozik ha megszületik vagy inkább még most engedjük el egymást ? változik vagy sem a helyzet ?! 31N
2020. ápr. 14. 11:11
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
91%
felnőttként ez akkor is felelőtlenség volt. Én azért szülnék gyereket, mert CSALÁDOT szeretnék, amibe jobb esetben az apa is beletartozik. Csak magamnak sose akarnék szülni(kivéve ha sajnálatos módon az apa elhalálozik). Nekem nem kéne, hogy egyedül neveljek egy nem akart gyereket és így össze legyek örökre kötve valakivel akit nem szeretek (itt a férjre gondolok) ez felelőtlenség volt a részedről kérdező mert nem felelős felnőttként döntöttél hanem dacos kamaszként.
2020. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
47%

Hú, ezt mintha én írtam volna.

Bár nálunk a második gyerekről van szó.

Ő vetette fel, hogy mi lenne ha lenne még egy, az ő kezdeményezésére nem védekeztünk.

Majd mikor rögtön sikerült, bepánikolt, hogy mégsem kellene most. Odáig fajult, azt mondta elhagy ha megtartom. Én meg soha nem vetetnék el tervezett gyereket, esetleg ha nagyon beteg.

Szóval szakítottunk, de együtt élünk, néha le is fekszünk egymással mintha minden rendben lenne, néha meg arról beszélünk ki -mikor-hova költözik.

Nem tudom mi lesz ebből.

Vicc, de eddig tökéletes volt a házasságuk, nem értem hogy történt ez.

2020. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
70%

Szia, nem olvastam végig a válaszokat, az elsővel egyetértek. És meg eszembe jutott ez a cikk, ami nem mai, de amit ma olvastam.

[link]


Azt hiszem, én távoznék ebből a kapcsolatból. Bántalmaz téged és Később sem lesz jobb.

Szebb életet!

2020. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
43-as ez komoly? szakítotok és jó vagy azért dugópajtinak?Xd ez vicc
2020. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
96%

45# én is ugyanúgy élvezem, sőt, terhesen sajna nagyobb az étvágyam mint bármikor, tehát kölcsönösen jól járunk, nem ezzel van a baj.

Hanem hogy a nagyobb gyerek nem érzékel ebből semmit, azt hiszi, minden rendben van közöttünk... Meg néha mi is. Együtt főzünk, eszünk, filmezünk... aztán meg...

2020. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
91%
ez akkor is vicc. Ha szakítunk akkor szakítunk vagy ha dugunk akkor kibékülünk és pont. Te csak dugásra vagy jó, ennyi, bárhogy szépíted 43-as :S
2020. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
18%
Nem szépítem és remélem még jó sokáig jó leszek rá :P
2020. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
93%
akkor kevés igényed van (csak szex elég) és az önértékelésed egyenlő a nullával :(
2020. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
93%

#46

Akkor elmesélnéd, hogy mit is értesz "szakítás" alatt?

Van egy gyereketek, jön a következő, együtt éltek, dugtok, főztök, filmeztek....

2020. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
88%

ezt írtad:

"Szóval szakítottunk, de együtt élünk, néha le is fekszünk egymással mintha minden rendben lenne, néha meg arról beszélünk ki -mikor-hova költözik."

ez nekem akkor is naaagyon bizarr :S dugás után beszélgettek arról ki-hova megy mennyei kapcsolatba jön a második gyerek juppi -.-"

2020. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!