Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama lettem nem tervezet,...

Kismama lettem nem tervezet, de én megtartottam a férjem abszolut nem segít es bunkó mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
meg mondta a férjem , hogy neki még nem kell én meg nem vetettem el mindenük meg van ahoz hogy legyen gyermekünk elsőnek tiltakozott másodszor fenyegetőzött a válással majd amit kérek tőle segitséget pl vigyen el vagy kisérjen el egy vérvételre egy uh ra vagy bármi egyszerűen állandóan az arcomba mondja , hogy menj csináld nem segítek te válalltad intézkedj! el szerettem volna költözni szüleimhez ahol van lehetőségem lakni de akárhányszor csomagolni kezdtem mindig oda jött hogy nem kell megfutamodni beszéljük meg . A szexuális élet módunk is ez által jóval csökkent mert kismama lettem szinte könyörögnöm kell lassan hogy legyen 1,5 hó után , a válasza erre pl: mással csinálnám de te már nem vagy az aki voltál .... de elválni nem szeretne el költözni nem tudok mert beszéljük meg ( pedig a tenyeremen "hordom" mert mindent megcsinálok, megkap) Kérdésem megváltozik ha megszületik vagy inkább még most engedjük el egymást ? változik vagy sem a helyzet ?! 31N
2020. ápr. 14. 11:11
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
63%

16

"

Írtad, hogy semmivel nem védekeztetek és a párod hol akarta, hol nem a gyereket."

A csajszi abbahagyta a bogyó szedését a férjének meg nem szólt. Ezt kb így kell elképzelni.

2020. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
95%

Mi az a "nem tervezett " baba? Ilyen nincs.

A másik, hogy a férjed egyértelműen kijelentette, hogy NEM AKAR gyereket. Ennek melyik része nem volt világos???

Semmi meglepő nincs abban ami történt.

Mindenképpen egyedül maradsz a gyerekkel, amit MAGADNAK köszönhetsz.

A szép lelkű "javítsuk meg a kapcsolatot" kommentelők meg vajon milyen álomvilágban élnek??!

2020. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Persze mosok fözök takarítok nem nyávogok a terhességem révén teljesen jól viselem nem szokásom panaszkodnom sem.... felelőtlennek nem érzem magam, mert aki nem védekezik tudja, hogy bármikor baba lehet. én amúgy is olyan nő vagyok aki nem esik teherbe olyan könnyen amikor a férjem szerette volna nem védekeztünk 8 hónapig nem is sikerüt majd szedtem a tabit majd elhagytam és utána valamikor egyszer csak terhes lettem azonnal mondtam a férjemnek hogy tehes vagyok ahogy megtudtam kérdeztem is tőle hogy mit szeretne vagy hogy legyen ?! nem tóltam ki a 3 .hónapig hogy már ne is lehessen elvettetni elsőnek nem kell majd csak jó lesz majd tényleg inkább vetessem el ... egyszer normális hozzám egyszer meg full bunkó és én igy nem szeretnék élni , majd mondja hogy inkább lesz egy hétvégi apuka mint napi szinten élni a házasságban így! Ezért is tettem fel a kérdésemet hogy kivűl álló a leirásom alapján mi a véleménye ! De köszönöm mindenkinek ! Szép napot és vigyázzatok magatokra!
2020. ápr. 14. 12:04
 24/59 anonim ***** válasza:
84%
vagyis ő azt hitte szeded a tabit, vagyis ő igenis nem készült fel rá. Akkor te vagy a hülye, mire számítottál? ez kutyánál sem jön be amikor hirtelen beállítasz egy kutyussal, hogy majd csak megszereti. Az is felelősség de egy babát így bevállalni marha nagy hülyeség volt a részedről.
2020. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
85%
Ki milyen virágot szakajtott, szagolja azt. Őt választottad.
2020. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Tudta , hogy már nem szedem a Tabit csak , hogy megnyugtassak itt bárkit is
2020. ápr. 14. 12:10
 27/59 anonim ***** válasza:
94%

Minél normálisabb vagy, annál bubkobb lesz.

Tapasztalat.

Minél többet megteszel, annál jobban lealaz, hiszen megteheti.


Egy nyilvános labtorloje vagy, és leszel.

Az ilyen típusú a gyereket sem fogja kímélni, hiszen ő nem akarta.


Majd akkor lesz a legdurvább, ha 3jjel sír a pici, vagy te valamire nem érsz rá a pici miatt.

Mondjuk öt kiszolgálni.


Nagyon gyorsan mennek ettől az embertől.

Végül is magadnak szulted.

2020. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
20%
Nevére veszi a gyereket egyáltalán?
2020. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
tisztelt utolsó én is pont így látom előre hogy ha sirni fog és ő majd kipihenetlen lesz annak az oka is az enyém lesz vagy nem lesz annyi időm rá mint előtte duzzogni fog vagy menekülni majd otthoról tehát a legjobb ha nem is oda születne a gyermek és inkább egyedül mint vele !
2020. ápr. 14. 12:13
 30/59 A kérdező kommentje:
igen persze a nevére veszi meg mondta is ha elválók és elköltözök akkor neveljem normálisan mert ha nem akkor elveteti tőlem és majd ő neveli .... Neem igazán értem az okfejtését!
2020. ápr. 14. 12:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!