Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama lettem nem tervezet,...

Kismama lettem nem tervezet, de én megtartottam a férjem abszolut nem segít es bunkó mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
meg mondta a férjem , hogy neki még nem kell én meg nem vetettem el mindenük meg van ahoz hogy legyen gyermekünk elsőnek tiltakozott másodszor fenyegetőzött a válással majd amit kérek tőle segitséget pl vigyen el vagy kisérjen el egy vérvételre egy uh ra vagy bármi egyszerűen állandóan az arcomba mondja , hogy menj csináld nem segítek te válalltad intézkedj! el szerettem volna költözni szüleimhez ahol van lehetőségem lakni de akárhányszor csomagolni kezdtem mindig oda jött hogy nem kell megfutamodni beszéljük meg . A szexuális élet módunk is ez által jóval csökkent mert kismama lettem szinte könyörögnöm kell lassan hogy legyen 1,5 hó után , a válasza erre pl: mással csinálnám de te már nem vagy az aki voltál .... de elválni nem szeretne el költözni nem tudok mert beszéljük meg ( pedig a tenyeremen "hordom" mert mindent megcsinálok, megkap) Kérdésem megváltozik ha megszületik vagy inkább még most engedjük el egymást ? változik vagy sem a helyzet ?! 31N
2020. ápr. 14. 11:11
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
76%
ha nem akarja akkor nem szabad bevállalni max keresel egy normálisabb társat... csak dacból nem vállalok gyereket, mert családot is szeretnék :P
2020. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
16%

JÓ REGGELT!


A férfiak 99%-a SOHA nem akar puját! SOHA!


Mikor tanuljátok már meg?

2020. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
64%

És ez a pasi miért a férjed? Mi amikor összeházasodtunk nem akartunk rögtön gyereket, ezért védekeztünk, de azért a házasság általában a gyermekvállalás felé halad, késöbb lett is gyerekünk, mert akartuk. Magyarul ha van egy dugópajtid, azzal biztosan nem akarsz gyereket, de nem is házasodsz össze vele.

Én elköltöznék a helyedben, mert ezt a viselkedést nem viselném el, talán összeszedi magát és akkor visszamész hozzá, de nagyobb esélyét látom annak, hogy egyedülálló anyuka leszel.

2020. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd el most. Kitartás!
2020. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
95%

Komolytalanok és felelőtlenek vagytok. Te is és a férjed is!

A férjed azért, mert felnőtt ember létére egy idióta, aki mindig a pillanatnyi hangulata szerint beszél, te meg azért, mert egy ilyennel álltál össze és még gyereket is gyártottál vele.

2020. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
31%
32-es.Soha nem értik meg.Azt hiszik hogy így megfogják a férfit maguknak.Inkább szenvedtetik a gyereket,büszkeségből.
2020. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
34%

"Nem igazán értem az okfejtését!"

Kérdező! A férjed pánikba esett, hogy apa lesz. Nem ritka az ilyen. Tkp. a nők is ambivalens érzésekkel fogadják: jó leszek? mit örököl? mi lesz? - az örömbe mindig vegyül félelem, aggódás. A férjed meg bepánikolt és a pánikba esett ember nem viselkedik racionálisan felfoghatóan. Szerintem pihenjetek a témán, ne erőltessetek most semmi döntést. A születéskor három születés történik: a kisbaba, az anya, és az apa is akkor születik. Az anya is csak várandós, várja, készülődik. Hagyjátok most az egészet majd az idő meghozza, mi a legjobb.

"odajött hogy nem kell megfutamodni, beszéljük meg"

- másról beszéljek addig, amíg lenyugszik a pánikból, amíg megszületik, elég minden napnak a maga baja.

2020. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
91%

#30

Kérdező!


"igen persze a nevére veszi meg mondta"


Nem vagytok ti házasok, mert ha azok lennétek, akkor ez nem is lenne kérdés!

A jog még akkor is a férj nevére veteti a gyereket, ha nyilvánvalóan más az apa. Legfeljebb a születés után lehet keresettel élni az apaság megdöntése érdekében, de addig házasfelek esetében automatikusan a férj nevét kapja a gyerek.

Mondjuk a szerencsétlen sztorid és a szerencsétlen kis gyerek szempontjából ez teljesen mindegy, de a "történelmi hűséghez" ez azért hozzátartozik!

2020. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól döntöttél, hogy a gyermekedet megtartod és nem gyilkoltatod meg a férj kérésére! Egy anya ragaszkodik a gyermekéhez. A pakliban benne volt, hogy érkezhet, ne csodálkozzon a faszi, főleg ha tervben is volt korábban. A legjobb, ha csomagolsz és elköltözöl. Váltózás nem várható. Azért fenyegetett azzal, hogy elveszi a gyereket, amennyiben nem neveled jól,hogy bántson és gonoszkodjon! Kitartást kívánok!
2020. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
#40 -es köszönöm, valami ilyen hasonló válaszra vártam de a kritikát is bírom és elolvasom vagy válaszolok nem vagyunk egyformák más és más s gondolat menetünk! Szép napot!
2020. ápr. 14. 13:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!