Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég férjhez mentem, és...

Nemrég férjhez mentem, és messzire fogok elkerülni a szőlőfalumból. Miért sírok naponta majdnem fél órát kint a teraszon emiatt? Van olyan, hogy valaki annyira ragaszkodik a falujához, ha eliszik máshova belebetegszik?

Figyelt kérdés
Tudtam,hogy messze lesz, persze de nem gondoltam volna,hogy ezt így fogom megélni, hogy naponta ennyit sírjak az itt maradó emlékek miatt.
2020. ápr. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Az anyósommal nincs semmi baj, vele kölcsönös a szimpátia, és a gyerekekkel sincsen különösebb bajom. A párommal az a baj,hogy mindenféle hülyeséget összegyűjtögetett, amitől olyan az udvar mint az ócskavastelep. Mondogattam neki, adja el amit lehet a többit meg dobjuk ki,de hallani sem akar róla. Teljesen más világ van" rend" terén mint itthon amit tanultam a nagyszüleimtől,és az a bosszantó,hogy ő ebben jól érzi magát és eszébe sem jut,hogy a környezete is milyen véleménnyel van róla emiatt. Azt hittem,hogy majd ha összekerülünk, közösen rendet tudunk tenni..de olyan konok,hogy neki jó a "szemétkupac" közepén élni.
2020. ápr. 29. 14:30
 62/66 qkker1 ***** válasza:

Hány éves a férjed?


Azt írtad te 25 vagy és a férjednek van 17 és egy 14 éves gyereke, tehát olyan 40 körüli?

2020. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
40%

Majd idővel rá fogsz jönni, hogy hiába a jó viszony anyóssal nem szabad vele összekoltozni, bármi is lesz az mégis csak az o haza az van amit o mondd szavad nem lesz.

A kupinal pedig nincs olyan, hogy hallani sem akar róla, neked nem tetszik akkor a Sarkadra állsz és elkezded elhordatni eladni. Ez nem milyen színű konyhank legyen na majd én kiválasztom helyette kérdés ahol a közös szót kell megtalálni itt arról van szó hogy a rend tisztaság alap kell hogy legyen.

2020. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Majd biztos rendezkedik más portáján. Még akkor sem, ha amúgy igaza van.
2020. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
A beteg nagyszülőkkel mi lesz?
2020. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%

65-ös válaszoló észrevételét támogatom! Nagyon jó meglátás, abban az esetben, ha CSALÁDI HÁZRÓL VAN SZÓ!


Nem tudnád odavenni magatokhoz a férjeddel a nagyszüleidet? Akkor Te is megnyugodnál egészen biztosan.


(Ráadásul ott vannak a nevelt/fogadott két nagyobbacska Gyermek, akit előző házasságából "hozott" a Társad...)


Ők tudnak Neked segíteni, nem? Feltéve persze, ha akarnak. Milyen viszonyban vagy velük? Tisztelnek, becsülnek Téged kellőképpen? Erről nem írtál részletesebben.


Tisztelt Kérdező!


Igyekszem újra átnézni a legújabb kommentjeidet és együtt gondolkodni Veled - esetleg mások is újabb ötleteket merítenek az észrevételeimből...

2020. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!