Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég férjhez mentem, és...

Nemrég férjhez mentem, és messzire fogok elkerülni a szőlőfalumból. Miért sírok naponta majdnem fél órát kint a teraszon emiatt? Van olyan, hogy valaki annyira ragaszkodik a falujához, ha eliszik máshova belebetegszik?

Figyelt kérdés
Tudtam,hogy messze lesz, persze de nem gondoltam volna,hogy ezt így fogom megélni, hogy naponta ennyit sírjak az itt maradó emlékek miatt.
2020. ápr. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
91%

Van bizony. Olyan is van, aki belehal. A nagyapám gyakran mondta, hogy "öreg fát nem lehet átültetni".


Általában az idősebbek, de ha valaki nagyon dependens-kényszeres karakter, akkor különönsen nehéz neki az elszakadás (a dependes erősen függ karakter, általában anyuka lánya vagy fia, a kényszeres ember a megszokásai rabja lehet, ha kissé túlzásba viszi. Az egyikük a személyhez ragaszkodik, a másik a tárgyakhoz és a helyhez. ha kombinálva van, akkor rosszabb a helyzet).


Sírj csak, mert ez a gyász része. Meg kell gyászolni, akit elvesztettél: a gyerekkort, a szülőfalut, a megszokott embereket, a helyeket, a múltat, a szüleidet. Nincs semmi baj. Ha túl jutsz rajta, jobb lesz.

2020. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyszüleim neveltek fel, igen.

Anyám eldobott apámat nem ismerem."


Előző voltam. Ezzel együtt megértem, hogy nagyon nehéz elszakadnod. A veszteség, a szüleid elvesztése nagyon mélyen van és nagyon korai veszteség. Báérmilyen jók is a nagyszüleid hozzád, bármilkyen jól is neveltek fel, az nagyon nehéz teher, hogy a szülaidnek nem kellettél. Sajnálom. Gyászolj!

2020. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
74%
Itt az a fő baj, hogy a házasságodban neked magadnak nincs semmi részed. Odaadtak egy férfinak, mint az arab nőket, és annyi. Egy idegennek, akit nem szeretsz, mert egy szavad sem volt az illető mellett. Nem a honvágytól sírsz, hanem a tőle való félelemtől. Hogy idegennek adtak. Számodra is idegennek.
2020. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
82%

1. Egy kapcsolat lépései a házasság előtt az összeköltözés!

Lakva ismerszik meg az ember.

2. Nem haza kellett vinnie hanem haza akartál menni/ haza akart vinni a házasság előtt, ha nem akarok haza menni ott keresek munkát és ott maradok.

3. Most meg le kell ülni a ferjeddel és elmondani hogy ez neked így nem jó! És változtatni, költöztettek közelebb hozzatok. Te megpróbáltad neked nem ment a költözés most o jön.

4. Ha más nem marad el kell válni és legközelebb okosan neki állni egy házasságnak.

2020. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Teljesen természetes amit érzel.

Nekem ugyanez volt. Viszont mi külföldre mentünk az esküvő után. Mert a férjem már évek óta ott dolgozik.

Nagyon féltem,sokat sírtam. Nem hazudok sz@r volt.

De ma már minden rendben. Még mindig hiányoznak természetesen de már nyilván nem sírok. Minden rendben lesz.🙂

2020. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Hol fogtok lakni? Anyósodéknál, vagy van külön házatok? Nem mindegy. Milyen messze leszel a szülőfaludtól? Meg lehet szokni. Először persze furcsa lesz. Én Szabolcsból jöttem ide férjhez, Zalába. Alig tudtam megszokni. Az elején mindig vissza akartam menni. Ma már csak nevetek az egészen. Idő kell neki.
2020. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:

Az anyósommal fogunk élni plusz a párom fiával,és lányával.

Győr-s Megyéből költözöm Zalába.

2020. ápr. 28. 22:30
 48/66 anonim ***** válasza:
84%

Húha! Akkor máris egy új komplex család?

Minden elismerésem a tiéd.

Reméljük sikerül a házasságod...

2020. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Igen, egy teljesen új család. A lány 17 éves a fiú meg 14 lesz.Az anyós pedig sajnos csontritkulás miatt "meghajolt".
2020. ápr. 28. 22:38
 50/66 anonim ***** válasza:
94%
Anyós, idegen pasi meg a két gyereke? Nem csoda, hogy zokogsz. Miért engedted magad ebbe a házasságba beletuszkolni?
2020. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!