Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég férjhez mentem, és...

Nemrég férjhez mentem, és messzire fogok elkerülni a szőlőfalumból. Miért sírok naponta majdnem fél órát kint a teraszon emiatt? Van olyan, hogy valaki annyira ragaszkodik a falujához, ha eliszik máshova belebetegszik?

Figyelt kérdés
Tudtam,hogy messze lesz, persze de nem gondoltam volna,hogy ezt így fogom megélni, hogy naponta ennyit sírjak az itt maradó emlékek miatt.
2020. ápr. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Szerettem őt,és most is szeretem. Eleve a távolság miatt nehézkes volt találkozni is. Egy héten egyszer, akkor is szombaton. Nem alhatott itt mert a nagyszülők nem engedték. Ki akar innen menteni, mert korlátozva voltam itthon mindenben. Nem is a nagyszüleim hiányoznak, hanem a megszokott környezetem amiben voltam. A saját szobám, meg maga a falu amiben felnőttem.
2020. ápr. 28. 22:41
 52/66 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező, és Mindenki!

Magához a kérdés felvetéséhez gratulálok, mert ez felbolydította egy kicsit a zavaros állóvizet. A kommentekből azonban azt a következtetést vontam le, hogy ezt a storyt Elisabeth Gaskell is megirígyelné.

2020. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokod, megszereted az új helyet is, de egy darabig hiányozni fog a régi. Én is így vagyok ezzel, 6 éve hagytam ott a szülővárosom, tetszik ez a mostani hely is, van munkalehetöség is, már ha nincs járvány ugye, Pest is közel van, de mégis sokszor eszembe jut a régi "városom", a régi helyek, a hegyek, utcák, stb.
2020. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
Hu, hát ez így piszok nehéz lesz. Ennyi emberhez alkalmazkodni?! Nem lessz könnyű dolgod. Hányszor találkoztál eddig az új családoddal? Kedvesek voltak veled? Gyerekek elfogadtak? Igaz, már lassan felnőttek.
2020. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező... Ebből baj lesz, ezért sírsz. Belül érzed. Másképp boldog lennél.

Komolyan, hidd el nekem. Alig vártam hogy elköltözzek otthonról. Költözés előtt pedig folyton sírtam. De erőt vettem magamon és összeköltöztem "életem szerelmével". Kb 1 hónapra rá kiderült hogy végig csalt, amit exanyósjelölt intenzíven támogatott.

Nem azt mondom hogy ez a baj, de valami baj van az biztos.

2020. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
89%

Houston...baj van..

A sztori zseniális, tényleg olyan, mint egy korabeli lányregény, ám ha tényleg valós, akkor csak annyit jegyeznék meg, hogy Győr-Moson-Sopron megye és Zala megye nincs annyira távol, hogy évente egyszer tudnál visszautazni a szülőfaludba.

2020. ápr. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
85%
Győr-Moson-Sopron megye és Zala megye legtávolabbi pontjai nincsenek messzebb 2és fél 3 órára...
2020. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Aki normális emberi,és együttérző választ adott, annak köszönöm, aki pedig nem az megkapta érte a jutalmát.
2020. ápr. 29. 11:18
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseberből vederbe fogsz esni. Valami nem okés, ha pánikrohamokat kapsz az új helyen. Nehezített terepre mész. Két kamasz gyerek... Az anyjuk merre jár? Miért lépett le?
2020. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem érzed ott jól magadat? Biztos van valami oka. Az anyósod rendes veled? A párod gyerekei milyenek hozzád? Te kedves vagy velük? Ha minden oké, akkor miért érzed ott rosszul magadat?
2020. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!