Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már a párotok...

Csalódtatok már a párotok édesanyjában?

Figyelt kérdés
Én hatalmasat.Eddig úgy tűnt,nincs vele gond,de most sikerült bizonyítania.Azt mondta a páromnak,hogy ne merjen engem keresni,feltételezem azért,mert tettem vele egy bizonyos dolgot,amit a párom is megtett velem hónapokkal ezelőtt,de az ugye nem baj,én mégis visszafogadtam-amit egy nő se tett volna.Mégis én vagyok most a rossz?Az egész nyaram alapból egy nagy sz@r,és most még volt annyira szemtelen,hogy direkt kihagy a közös nyaralásból is.Komolyan,legszívesebben elbőgném magam.Az én rokonaim sosem szóltak bele a kapcsolatunkba,akkor sem,amikor a párom azt a bizonyos rossz dolgot tette velem,akkor is azt mondták,hogy a "ti dolgotok,mi nem szólunk bele,ha vele akarsz lenni,akkor az a te döntésed".Nagyapám a végtelenségig toleráns,más apa biztos,hogy tettlegességig ment volna.Mégis mi vagyunk a rosszak?Miért kell a "kedves anyósjelöltnek" beleszólnia?
2010. júl. 28. 16:12
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
szia. figyi. nálunk az a helyzet h a páromnak az édesapja már rég meghalt, az anyja más pasival él együtt...az anyósjelölt imádott a kezdetek kezdetén olyan az első 5 hónapban. aztán elfordult tőlünk, megmondta a szememben h ő nem támogatja ezt a kapcsolatot sem a későbbiekben sem most, és nem is szeretné. és mért? mert a drága pasija vmilyen oknál fokva rühel engem, pedig 1x sem beséltem vele. csak helo helo. és ennyi. semmmi több... de a párommal mi nem foglalkozunk ezzel. ha szeretitek egymást úgy sem fog szétszedni ez titeket. az meg h ő nélküled elment a pasid hibája... az enyém nélkülem sose ment volna el. lehet nincs eléggé eltökélve melletted.
2010. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

16:30-as vagyok

Utánam írtad le a kommentedben,hogy miről van szó,erre írtam,hogy a verés még jobb :S A többi kérdésemre pedig nem válaszoltál.Minek akarsz velük menni nyaralni,ha utálod az anyósjelöltedet?

2010. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom, hogy ilyen anyósod van. Hála Istennek az enyémmel semmi gond nem volt eddig (6 éve vagyunk egy pár), remélem később se lesz. Sok erőt és kitartást kívánok nektek és ne hagyjátok, hogy befolyájoljon benneteket! Illetve ezt leginkább a fiának kellene megbeszélnie vele először udvariasan, hogy ne avatkozzon bele a kapcsolatotokba, aztán ha másképp nem megy, akkor akár durván is, de a magánéletetek csak rátok tartozik.
2010. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezek után "utálom".Már jó ideje úgy volt,hogy 4en megyünk,ezért nem értem,miért kellett ekkora balhét csapnia ebből annak tudatában,hogy örülne,hogy visszafogadtam a fiát,hiszen ugyanezt tette.Ezért nem értem,mért vagyok rossz.De igazad van,ezek után már nem mennék vele sehova se,hogy ilyen jogtalan megjegyzést tett.Amúgy a párom sem akar menni,mondta,hogy gondolkozott is rajta,hogy megmondja neki,de mivel az "anyós" fizet így hatalmas botrány lenne,ami páromnak sem hiányzik.
2010. júl. 28. 16:45
 15/19 A kérdező kommentje:
16:40-es: köszönöm :)
2010. júl. 28. 16:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Hála isten nekem is jó anyósom van, jó a viszonyunk, tökjól elbeszélgetünk és ha kettesbe vagyunk hagyva akkor se menekülünk az első 5 perc után. De egyszer itt is kiborult a bili.Ez kb 3-4 hónap után lehetett, abba az időbe folyton veszekedtünk és sokszor voltam ideges vagy letört, és olyanokat beszélt a páromnak, hogy felejtsen el engem,mert én nem érdemlem meg őt,mert én egy mufurc ember vagyok, etc, etc. De azóta lenyugodtak a kedélyek, mindenki boldog...
2010. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vastagon nem érdekel a párom anyja. Egyik fülemen be másikon ki.
2010. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az elején már írtam.Az én anyósom a hisztis.

Nálunk a párom kiáll szerencsére mellettem.Pedig sok vita volt amiből természetesen kimaradtam de mégis bent voltam.Ez úgy van ,hogy párom és a szülei vitáznak(tiszteletből nem szolok bele,meg nem szeretem a vitát)én kimaradok de anyósomék szeretnek olyanokat rám fogni ami hülyeség,hogy ez meg ez az én hibám.Egyik ilyen alkalomkor nagyon nagy vita volt,párom be sokkalt,rácsapott az asztalra hogy elég,és eltörte a csuklóját.4 hét táppénz,az után k.b 1 hónapig csönd volt minden jó volt.De sajna van egy anyám aki még anyósomnál is rosszabb,gyerekként elhagyott,de úgy hozta az élet ,hogy elváltam a volt férjemtől a dolgaimat hozzá vittem mert nem volt hova,pár hónapig vele laktam(elszedte a pénzem)aztán jött a párom összeköltöztünk.Kértem anyumtól a bútoraim(pólyázó,mosógép,mikró,habverő,franciaágy,étkészlet)de nem adta oda a mai napig mert én állítólag tartozók neki.Anyósomnak elhordott engem minden félének...anyós meg azt mondta rám nekem semmit se hisz el mert hazudok.Nah itt betelt a pohár nálam,kibuktam ideg össze omlást kaptam.Azután volt még vita hogy takarodjunk innen (amit a párom újította fel házat)akkor vette a párom a házunkat.És szerencsére hamarosan "eltakarodunk".Hát nem tudom ki hogy van az anyósával de én szeretem de csak távolról.Rosszat rosszul még sose mondtam neki,persze ami késik az nem múlik.Főleg hogy most úgy csinál mintha mi milyen jóba lennénk,be akarja rendezni a házunkat.stb.....Nekem is fiam van de ha ilyen anyós leszek jujjjj remélem sose!!!!



25/N

2010. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ma 07.41-es:

meg tudlak érteni,nagyon rossz az,amikor az ember semmi rosszat nem tesz,mégis Ő a "hibás" mindenki szemében.Az igazságtalanságot nagyon nehéz elviselni.

Nálunk is a legutóbbi esetnél az történt,hogy tök normálisan szóltam a páromhoz,erre elkezd velem ordibálni.Erre mit mond az anyja: "biztos nem ÚGY szóltál,azért volt ilyen"-hát mondom magamban,persze...

Tegnap meg a párom mesélte el,hogy összebalhézott az anyjával,aki nekiállt az apjának,hogy azért ilyen a gyerek,mert nem nevelted meg ...nem baj,majd legközelebb én is odaállok elé,és ugyanazt mondom,mint ő nekem.Erről ennyit,de azért akkor is én voltam a sz@r...

2010. júl. 29. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!