Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek jó döntés...

Ti szerintetek jó döntés ilyen fiatalon gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Itt most rolam van szo.

23 eves vagyok, 3 eve van elettarsam terhes lettem nemsokara szuletik a babam.

Szerintetek kepes leszek az anyasagra?

Nem jarok bulizni sose voltam ez a tipus csondes visszahuzodo lany vagyok anyukammal nem jo a kapcsolatom a parom csaladjaval jol kijovok.

Tudom hogy meg nagyon fiatal vagyok , tudom hogy vannak eretebb 23 evesek nalam meg kinezetre is kislanyos vagyok.

Megijedtem hogy nem leszek ra kepes, vagy a parommal fog megromlani a kapcsolat a sok felelosegtol.

Nagyon boldog vagyok a baba erkezese miatt de hirtelen jott lehet elhamarkodtam?mit csinaljak hogy ne erezzem ezt?


2020. máj. 4. 17:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
3%

Hat a megszokotthoz kepest kicsit korai

De ha anyagilag tudod biztositani neki a dolgokat. Akkor renben leszel. Na meg a bulikat felre kell tenni.

2020. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%
Sosem jó döntés gyereket vállalni
2020. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Jelenleg tudom. De nem tudom mennyibe kerul egy gyerek mi lesz ha ezert megy tonkre a kapcsolat mert apuka boldogtalan lesz hogy mindent amit megkeres nem tud elvezni mert minden a gyerekre megy?
2020. máj. 4. 18:20
 14/29 A kérdező kommentje:
En nem dolgozom nem is dolgoztam meg.
2020. máj. 4. 18:20
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

Na ez nagyon nem jó.

Ha bizonytalankodsz a párod érzéseivel kapcsolatban, akkor nem ismered még eléggé. Úgy pedig nem szabad gyereket vállalni!

2020. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizonytalan benne de mivel nem tudom milyen apakent nem tudom mire szamithatok. Irtam hogy 3 eve vagyunk egyutt azert az nem olyan sok. Nincs problemank nem hinnem hogy dlhagyna de lehet elromlana a kapcsolat es boldogtalok leszunk. Meginedtem attol a posztol amit belinkeltem.
2020. máj. 4. 18:35
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

Hát azt most mondom hogy sokba...

Ugy hogy te nem is dolgozol es nincsenek tartalekaid... Hat nemtudom.

2020. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Amit szerintem te írtál ki, mert ugyanúgy nincs se vessző csak nagyon elvétve, se ékezet.


Semmi rossz nincs abban, ha kétségeid vannak.

2020. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Olyan 5 millio kb elso hat evben.

2020. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
26%

Szuper anyuka leszel💕


A párod meg szeret, melletted lesz, bízzál benne. 3 év azért nem kevés annyira.

A gyereknek meg, leginkább az első években, nem a külföldi luxusnyaralás kell, hanem a szülei szeretete, a biztonságos otthon, a játszótéren való homokozás meg a kismotor. Anyagilag pedig bármi történhet évek alatt; van, aki gyereket vállal mert mindene megvan, jól fizető munka, saját menő kocsi, stb, majd elveszti a munkahelyét és oda a színvonal. És van, aki szorgalmasan dolgozik, nem éhezik de nem us szükségszerűen dőzsöl, és mikor a gyerekei nagyobbak lesznek, egyszer csak olyan lehetőséget kap, amivel nagyot ugrik az életszínvonaluk...


Ezt nem lehet megjósolni előre. Készülni persze igen, meg azt kell is, de ésszerű kereteken belül.


És ahogy leírtad, van hol laknotok, van miből élnetek, a babátokat várjátok, szeretitek egymást és őt is.. ennèl több dolgon nem kell aggódni jelenleg:) a jövőben meg bármi lehet.


Gratulálok nektek!

2020. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!