Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikeres felvéti után nem...

Sikeres felvéti után nem pofátlanság autót kérni ajándékba a szüleimtől?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Egy gyereknek kérni mindig az. Ha a szülő tud és akar akkor ad. Egy érettségi és sikeres felvételi még semmi amúgy is.
2010. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyílt ki a a bicska a zsebembe, azért mert Ti jómódúak vagytok.


Én csak a stílusod miatt "kezellek le". Látszik, hogy eddig egy percet sem dolgoztál és abszolút nem tudod értékelni a pénzt. Gazdag tiniként 2-3 év múlva úgy fogsz felkelni, hogy egy semminek érezed magad, miközben az évfolyamtársaid büszkék lesznek magukra, mert maguk teremtik elő a jogsi árát, a kocsit és talpraesettebbek lesznek mint te, akinek a segge alá beteszik a kocsit, meg miegymás NULLA TELJESÍTMÉNYRE... Ők nem fognak elveszni a SZMSZ és a TVSZ rejtelmeibe, míg Te csak kapkodni fogod a fejed, és majd "szidod" a szüleidet, hogy mindent aládraktak, hogy semmiért nem kellett megküzdened...


Amúgy nálunk az volt, hogy akik kocsival járkáltak, az évfolyamról mindenki azt kezdte el sugdosni a hátuk mögött, hogy biztos lefizetik a tanárokat is, hisz megtehetik. (volt jó pár gyanús eset, ez nem csak légből kapott) Tanárok meg azt mondták, hogy ha kocsival járkálsz, akkor tehetősek vagytok, így megszívatunk, hisz van ott lé...


És tett fel magadban a kérdést? Valamit elértél már magadtól, úgy hogy nem nyúztad/húztad le apucit meg anyucit????


Amúgy sajnálom az ilyen "csemetéket", mert ha kikerülnek a nagyvilágba, akkor jó nagy pofiraesések lesznek, másrészről, ha (ne adj isten) de szüleik meghalnak, akkor már nem lesz mögöttük az a háttér amihez hozzászoktak...

2010. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

A másik ami irtóra felb@szott, a stílusod:

nem elégszel meg akármilyen kocsival, hanem már kinéztél egyet... menőzni akarsz, ennyi, csak míg a gimiben a menőzés o.k volt addig a felsőoktatásban már CIKI... Főleg más tollával ékeskedni (=szüleid pénze)


Vagy esetleg dolgozni akarsz fősuli/egyetem mellett, és azért kell a kocsi, hogy pontosan beérj a melóhelyre? Kötve hiszem...Arról nem is beszélve, hogy a fejemet rá, lesznek még olyan fősulis / egyetemi bulik, ahol majd nem tudod megállni hogy igyál és hogy volán mögé ülj (mert miért is ne? hisz kocsi, jogsid van...), de én akkor tuti nem akarnék veled utazni, még melletted lenni sem és az utcán sem sétálni hazafelé...

2010. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Előző: Szedsz valamilyen nyugtatót?
2010. aug. 1. 22:21
 35/43 anonim ***** válasza:

Mi van már? Ha valaki nemet mer mondani neked, elmondja a véleményét hogy egy elkényeztetett kis pö.cs vagy, illetve válaszol az IRREÁLIS kérdésedre rögtön nyugtatót kellene szednie???


Nem lehet hogy túl sokat képzelsz magadról? XDDD

Szánalmas vagy! XDDDD

Csak röhögni tudok rajtad!


Ha elhúznál dolgozni, ahelyett hogy a tö.köd vakarászod, akkor nem kellene lehúznod a szüleidet, hanem saját keresetedből tudnád finanszírozni. De nekem tök mindegy mit csinálsz, de a fejemet rá, hogy a szüleidnél egyszer betelik a pohár és elszakad a cérna... és akkora arcod lesz, hogy nem fogsz tudni beférni a lakásajtón (=kizárnak a viselkedésed miatt) XDDDDDD


Csak csináld, aztán majd jól pofára esel. De ne búsulj, a NULLÁKRA is szükség van egy társadalomban, hiszen ők képzik a viszonyítási alapot (= milyenek ne legyünk)


És az a leggázabb az egészből, hogy még mindig nem vágod a témát...

2010. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Én nem szóllak le mert jómódúak vagytok, van ilyen. Sőt olyan is, aki tisztességes úton jutott a pénzéhez. Tételezzük fel, ti is. De az azért lásd be, hogy egy érettségi és a sikeres felvételi a magyar oktatási keretek közt lóf.sz. Gondolom kltg térítésesre mentél az meg még a szefósoknak is megy. Szóval abszolút nem teljesítmény. A stílusod viszont k..rvára pofátlan, na amiatt rohadtul leoltanálak de erre se kedvem se időm. Kérdésedre a válasz, igen, nagyon pofátlan vagy. De még ha csak az lennél...
2010. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
El ne sírjam magam.
2010. aug. 2. 10:47
 38/43 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben bizony elsírnám magam, ha rádöbbennék, mennyire szánalmas vagyok.

De te még ahhoz is kretén vagy, hogy beismerd, szánalmas vagy.

Barom.

Válasz a kérdésedre: Igen, POFÁTLAN VAGY!

2010. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
92%
mekkora egy pofátlan és arrogáns gyökér vagy...
2010. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit vártok újgazdagék elfuserált gyerekétől? Mikor lenne idejük nevelni a szülőknek, el vannak foglalva a pénzhajhászással.
2010. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!