Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom. Normális,...

Ma van a szülinapom. Normális, hogy a saját anyám egyedül hagy? Bőghetnékem van.

Figyelt kérdés
Anyám barátja,ma hajnalban visszament németországba dolgozni. Így tegnap kaptam tortát és ajándékokat. De igazából ennyi volt a tegnapi nap, mert lefeküldtek aludni. A barátom itt volt, de mivel holnap dolgozik haza ment. Anyám meg átment egy ismerőséhez beszélgetni. Annyi se jutott eszébe, hogy a születésnapomon, ne hagyjon egyedül.

2020. máj. 24. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatta volna azt is, hogy "az nem érdem, hogy megszülettél, én feküdtem a henteskés alatt". Az én anyám ezt mondta, és emiatt sosem ünnepeltünk a születésnapomat. Asszem ő bánja azt a napot.
2020. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Ööö... És itt kell hisztizni, mint egy óvodás?
2020. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot kívánok neked! 💮🌷💮🌷💮🌷💮🌷💮🌷💮🌷💮🌷💮🌷💮🌷💮

Amúgy nincs semmi baj, ne szomorkodj, hiszen megvolt ünnepelve a szülinapod!

2020. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen kérdéseknek szinte mindig az a célja, hogy a kérdező sajnáltassa magát, és bezsebelje a köszöntéseket...


Nem lehet, hogy anyád azért hagyott egyedül, mert feltételezte, hogy vannak barátaid, akikkel el akarod tölteni a napot? Más gyerek meg azért hisztizik, hogy jaj a szülinapján ne kelljen már a családdal lennie, mert a haverokkal menne ünnepelni, de nem tud.

2020. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!