Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet elenged...

Hány éves kortól lehet elengedni egy kamaszlányt egyedül a strandra vagy a Körösre úszni?

Figyelt kérdés
Vagy a barátaival. 14?

2020. jún. 29. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez egy régi történet? Vagy most miért jött fel?

Gondolom, a nagyidra voltatok bízva, és ő nem tudta, hogy mennyire tudsz úszni, ezért nem engedett el, mert az ő felelőssége lett volna, ha bármi történik veled.

2020. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
13 kb.
2020. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Annak, aki privátban kérdezett:


1. Azért mentem egyedül, mert nem sok barátom volt, aki meg igen, másik városban lakott, meg amúgy is szerettem egyedül, mert relaxáló volt.

2. Elengedtek, mert megbíztak bennem.

3. A biciklit letettem a stég mellett. Oda akkor még nem jártak suttyó népek, simán ott lehetett hagyni a cipőmmel meg benne a kulcsommal, senkinek esze ágában nem volt ellopni.



11-es válaszolónak. Annyira régi történet, hogy igen, 2007-ban történt, de miért baj, hogy felhoztam? Több ilyen kérdést látok, hogy hány évesen engednek el gyerekeket ide vagy oda, és kíváncsi vagyok, mi változott meg a régihez képest. A nagyim mindig is túlféltett, annyira, hogy az úton nem engedett át egyedül, pedig kisvárosban lakunk, ahol alig volt forgalom, és már az elején Apu megmondta neki, hogy ha én menni akarok valahova, akkor mehetek, mert el vagyok engedve.

2020. jún. 30. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!