Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltoztatnád/megváltoztatta...

Megváltoztatnád/megváltoztattad a neveteket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Vagy mit terveztek? Ha megtettétek leírhatjátok a történetét is. Én is nemsokára meg fogom amint 18 leszek mert nagyon szar a nevem(privátba elmondom). Előre is köszi a válaszokat.

2020. júl. 3. 23:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
96%
Az én családnevem:Galuska. Nem változtatok semmire. A férjem:Kovács. A szuper egyedi nevemet egy átlagos Kovácsra nem cseréltem le. Tök sikeres vagyok vele. Azt sajnálom, hogy a keresztnév/ vezetéknév kombóból van még valaki, akit így hívnak ezen a Földön. Szóval osztoznom kell egy csajjal a nevemen. Remélem ő hamarosan férjhez megy és felveszi a férje nevét, hogy ismét egyes egyedül viselhessem a nevemet. Azt sajnálom, hogy nincs fiú testvérem és a gyerekeim a férjem családnevét kapták. Pedig lett két fiunk is. Persze Kisnokedlinak hívtam őket kiskorukban. :)
2020. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Nahát ez tök jó
2020. aug. 24. 21:54
 63/68 anonim ***** válasza:

Időnként tervezgetem a névváltoztatást, de valószínű, hogy sokáig nem lesz belőle semmi:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa..

2020. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is írnál? Érdkel az az név.

Az enyém is furcsa..

2020. nov. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ha nem tetszene a nevem, természetesen megváltoztatnám olyanra, amit magaménak érzek és ami tetszik.

10 ezer Ft-ba kerül egyébként a névváltoztatás.

2020. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Én nem akarom, és nem is fogom megváltoztatni a nevemet.
2020. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én megváltoztattam nekem is írhatsz és leírom az okokat
2020. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:
100%
Nekem eddig 3 vezetéknevem volt. Születésemkor egy idegen férfi nevén voltam (anyám papiron nem vált el), aztán apám a nevére vett 11 év után kb. aztán fél évig voltam az ő nevén, majd anyám vett a lánykori nevére majd 2 év után megint az apám nevén voltam, azóta nem változott. Suliban voltak belőle gondok, nem tudták követni. Ahhoz képest, hogy 11 évig egy tök más vezetéknevem volt meg 2 évig megint mást, senki nem emlékszik más vezetéknevemre, mint a mostani.
2020. nov. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!