Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik-e a nagyszűlőnek különbs...

Illik-e a nagyszűlőnek különbséget tenni két unokája között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 09:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
11.23 teljesen egyetértek Veled.
2010. aug. 4. 11:43
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

Drága!

Látod,minden a pénzről szól...vegyenek neked kekszet,fizesse ki a ruhád...nem,ez nem a nagyi dolga.(egyébként anyád miért engedett el,ha rosszul voltál ha meg elengedett,miért nem csomagolt ennivalót?)Ez a szüleidé.Az,hogy másnak adott,az nem a te dolgod(meg a szüleidé sem)

Egyébként nagyon anyagias vagy.Simán kinézem nagyidból,hogy ez lecke volt a részéről.

Azonkívűl sose alázzanak meg jobban az életben,mint 15000 ft-tal.Mondjuk majd megtanulaod,hogy kevesebbért is "érdemes" elmenni valahova..másnak ennyi a heti keresete...

Szerintem némileg gondold át a nagyival a kapcsolatod,nem azért van,hogy anyagi javakat biztosítson a számodra.Az mások dolga.

2010. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

11:12-nak mondom.


Apám kedvenc gyereke volt nagyszüleimnek, mégsem foglalkoznak velünk a nagyszülők. Akkor hogy is van?

2010. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

a ruha árát kölcsönbe kértük volna csak,amit fizetéskor vissz is adtunk volna. Azért a mama vigyázott ránk,mert anya dolgozott,és anya vette a kekszet,csaka tesóm felzabálta-én meg irigy dög voltam,mert sajnáltam tőle a kekszet

a 15.ezer ft-ját meg tegye ahova akarja. Nálam ezzel elvágta magát. Akkor ne mondta volna legalább h mivel mindenkit egyformán szeret egyformán is ad. Mondta volna azt h adok amennyit tudok.

2010. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

12:12 vagyok.


11:23-nak akartam üzenni.

2010. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!