Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik telefonjában turkálni,...

A másik telefonjában turkálni,az mennyire ok?Teljesen ok nélkül? Mennyire tolerálnád?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viaelnétek,ha a párotok minden üzenetet átnézne alaptalanul?
2020. aug. 7. 20:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat írjátok már, amiért válni lehet egy SMS miatt.
2020. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
43%

"Ha szeret valaki valakit egy ilyen kivancsisag miatt nem hagyja el a masikat ugy hiszem. Ha mar ugysincs titkolni valo a masik elott akkor miert baj ha belenez?"


Mert maga az a gusztustalan, hogy ő egy ilyen kutakodós, más életén csámcsogós ember.


"Egy kapcsolatba vajom mi maganjellegu beszelgetese lehet valakinek egy masik szemellyel ami nem tartozik a tarsara?!"


Ezt írtam, hogy ha a kedvenc sorozatunkról beszélünk, ahhoz sincs köze, mert aki NEKEM ír, az nem járult hozzá a párom kíváncsiskodásához.


A szemetelést felhozta valaki, tökéletes példa. Ha látok valakit szemetelni, azzal az egy tettel olyan mélyre süllyed le a szememben, hogy nem is ember. Ez ugyanaz. Aki kommunikáció helyett kutakodik, aki könyv helyett más életén élvezkedik, az nem ember. Azt nagyon lenézem.

2020. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
9%

A turkálást nem szeretem.

Fel tudja oldani a párom a telefonomat, én is az övét, szóval ha akarna turkálhatna, de nincs miért. Ha valamit meg akar nézni, megmutatom, de a turkálás olyan mértékű bizalmi problémát feltételez, amin dolgozni kéne, és rohadtul nem megoldás rá a kutakodás. Alaposan elgondolkodnék, hogy mi miatt nem bízik bennem a párom.

2020. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
36%

Jelenleg szingli vagyok, ám éltem én is párkapcsolatban, meg talán fogok is.

Szóval nekem az a véleményem, ahogy valamelyik politikusunk is mondotta volt:


A MAGÁNSZFÉRA ATTÓL MAGÁNSZFÉRA, MERT MAGÁNSZFÉRA.


Való igaz, hogy egy normális kapcsolatban nincs rejtegetnivalója az embernek, stb, de szerintem rohadtul idegesítő, ha valaki kutakodik az ember telefonján, laptopján, tabletén, asztali gépén stb. Olyan "keres valamit" feelingje van a dolognak.


Érdekes személyiségbeli különbségeket fedeztem fel annó a párom és én köztem. (Én F ő N)

Míg ő bele bele nézett a dolgaimba, addig nekem nemhogy türtőztetni kellett magamat, hanem konkrétan eszembe nem jutott az ő telójába nézegetni. Mert fel sem merült bennem az igény, hogy beleolvassak a levelezésébe, üzeneteibe.


De összességében szerintem nagyon gáz, hogy valaki kereső céllal nézegessen a másik informatikai eszközeiben. És nem azért, mert az embernek netán titkai vannak, hanem egyszerű, elvi és tiszteletbéli okokból.

2020. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
36%
A telefon magánügy, nincs joga belenézni, ez alól kivétel, ha te magad kéred meg rá.
2020. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!