Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik telefonjában turkálni,...

A másik telefonjában turkálni,az mennyire ok?Teljesen ok nélkül? Mennyire tolerálnád?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viaelnétek,ha a párotok minden üzenetet átnézne alaptalanul?
2020. aug. 7. 20:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
72%

Én írtam, hogy szakítania kéne. 16 éve vagyok férjnél. Soha nem nézegetjük gyanakvásból egymás telefonját, de simán hozzányúlhatok, ha mondjuk a férjem lőtt egy fotót rólam, és el akarom magamnak küldeni.

Ha meg akar csalni, úgyis meg fog, és én is őt. Minek turkálgatni, hogy bizonyítsam, hogy én tudtam!!!!

Nem, fenntartom, az egymás telefonjának részletes áttanulmányozása abból a célból, hogy ellenőrizzük a másikat, félrelép-e, nettó kontrollmánia, bizalomhiány és gáz. Ez nem egy jó kapcsolat. Szóval igen, nyugodtan lehet szakítani.

2020. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
58%
30! Én olyan üzeneteket olvastam, amik okot adtak a válásra...
2020. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
42%
Persze nyilvan jobb nem tudni a masik dolgairol hogyne! 🤣Bekell csukni szemet fulet mer parasztsag megnezni :D jo kapcsolat lehet az, ha ugy allnak hozza h ha akar ugyis megcsal vagy megcsalom 😅sztem ha ilyen van inkabb deruljon ki elobb mint 16 vagy 20 ev mulva!! Aztan fogja a fejet h mennyit veszitett azzal hogy anno nem volt akkora taho hogy picit bele nezzen a masik dolgaiba! A kivancsisag emberi tulajdonsag nem szakito ok, viszont a megcsalas mar igen! De tolem csinaljon mindenki amit jonak lat en igy gondolom es kesz
2020. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
38%
29 es valaszolo is szukseghelyzet miatt nezett csak bele, meg is latta amit kellett! Ha nem lett volna azva helyzet talan sose tudja meg. Na errol beszelek.. Jobb felni mint megijedni! Es lehet irni, hogy milyen mar az a kapcsolat ami felelmen alapul, de aki teljesen 100 ra megbizik es 20 ev mulva kiderul h hiba volt ,azt a 20 evet mar ugyse tudja utolag potolni...
2020. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
23%
#32 rendben a válásra okot ad, de nem jelenti azt, hogy a múltat el kell dobi. Nem jelenti azt, hogy a gyerekeknek kell meginni a levét. Mert elsőre azt írtad, ők sem érdekelnek. Azért különbség van válás és minden hátra hagyás között. Te kis agresszív.... Te.
2020. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
81%
xD
2020. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Metionin ***** válasza:
50%
Semennyire. Van magánéletem, a telefon pedig abba tartozik. Sohasem lennék együtt olyannal, aki beleturkál a dolgaimba. Szerencsére olyan párom van, akinek ez eszébe sem jut, mint ahogy én se piszkálom az ő ilyen jellegű cuccait pedig amúgy ott van a másik orra előtt.
2020. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
82%
Jobb félni, mint megijedni? Ha naponta át kell néznem a párom telefonját, hogy megcsal-e, akkor inkább élek egyedül. Az nem is kapcsolat, nem is élet.
2020. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
40%
Jajj nem mondtam hogy minden nap azt kell nezegetni, de azert neha neha siman belefer ugy gondolom. Ha szeret valaki valakit egy ilyen kivancsisag miatt nem hagyja el a masikat ugy hiszem. Ha mar ugysincs titkolni valo a masik elott akkor miert baj ha belenez? Egy kapcsolatba vajom mi maganjellegu beszelgetese lehet valakinek egy masik szemellyel ami nem tartozik a tarsara?! En sose idegeskedek ha belenez az elettarsam a telomba es en is ugyanugy az ovebe!
2020. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
56%
Hát, például ha nekem a barátnőm elmeséli, hogy erősen görcsöl a hasa menstruáció közben, és én erre javasolok valami sárkányfüvet, ami nekem hatni szokott, akkor 1. arra a férjem rohadtul nem kíváncsi 2. a barátnőm tutira nem óhajtja egy számára jóformán idegen pasassal megvitatni az intim problémáit.
2020. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!