Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik telefonjában turkálni,...

A másik telefonjában turkálni,az mennyire ok?Teljesen ok nélkül? Mennyire tolerálnád?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viaelnétek,ha a párotok minden üzenetet átnézne alaptalanul?
2020. aug. 7. 20:00
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
41%
Aki meg azt irta hogy egy ilyenert szakitana, amellett ugyse marad meg senki =D
2020. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
54%
Pont azért nézhet bele, mert megbízhat bennem és vice versa. Nincs titkolnivalónk egymás előtt. Nálunk slez így normális, akkor is, ha neked nem az 🤪
2020. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
63%
Ott a pont!
2020. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
40%

Amugy nalunk is siman belenezunk a masikeba ez egy termeszetes oszton, ha nincs titkolni valod akkor meg mit aggodsz?! Es ugyanez forditva is! Nekem meg ne magyarazza be senki hogy ha a parja teloja ott hever nem nezne bele kivancsisagbol!?! Ez nem bizmatlansag! Ez a bizalom megerositese!!! Ha meg megis olyat talalt amit nem kene akkor meg még jo h belenezett ennyi

.. Nalunk sose volt ez gaz barmikor nezheti a telom

.

2020. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
42%
*es en is az ovet!!
2020. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
70%

Mi ennek az ösztönnek a neve? És hol találok tanulmányokat róla?


Lehet, hogy a kis gusztustalan turkászoknak fura, de nem, ha előttem van, sem túrok bele, mert nem úgy neveltek. Nekem semmi titkolnivalóm nincs, de maga az a személyiség, az az undorító kutatgató személyiség az, amitől hányok.


Ha valaki ír nekem üzenetet, az nekem írja, nem az uncsikázó páromnak, aki egy jó könyv helyett az én barátaim életén csámcsog. Teljesen mindegy, hogy csak arról beszélünk, mi volt a kedvenc sorozatunkban, taszító az ilyen fajta ember.

2020. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
77%

Azt csinál vele amit akar. 5 éve együtt vagyunk, házasok, van gyerekünk, egy család vagyunk. Bár, őt totál nem érdekli 😂 de engem sem az övé.

Viszont ha bele olvasna pl a messengerembe, az zavarna.

2020. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
85%

Nem törvény, nem erkölcs, nem a gyakoris csőcselék összképe miatt nem túrok bele más telefonjába.

Azért nem túrok bele más telefonjába, mert ÉN olyan ember vagyok, aki nem túr bele más telefonjába.


Hasonló a szemetelés: nem azért nem dobom el a szemetet, mert tilos, hanem azért, mert ÉN választottam azt, hogy ÉN nem dobom el.


Az, hogy ezek az elvek másnak nem tetszenek, pont tojok rá! Itt 100% roszzul ítéli meg, ha én nem túrok bele más telefonjába. Ez a Ti döntésetek. ÉN ettől még nem fogom senki telefonját átnézni. Ha kíváncsi vagyok valamire, megkérdezem.

2020. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer elromlott a telefonom, viszont szükségem volt egyre. Teljesen gyanútlanul kértem el a páromét, hogy még nézzem rajta, az üzeneteimet. Ott akkor én olyan üzeneteket láttam, hogy azon voltam, feladom a 10 évet, és megyek a két gyerekkel. Azóta sem tudok benne megbízni. A lényeg, hogy addig soha nem néztem bele, és akkor sem direkt, hanem akkor jöttek az üzenetek, és így pont láttam őket. Azóta sem nézek bele, de én is sokat változtattam a hozzáállásomon.
2020. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
10%
Az vajon kit jellemez, ha egy üzenet miatt a múltat is eldobja?
2020. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!