Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a anyámék elől...

Az normális ha a anyámék elől a piába menekülök és amikor szóvá teszem, hogy nincs így rendbe semmi a családba akkor én vagyok a rossz? 27/f

Figyelt kérdés
Sokáig próbáltam rendbe hozni a dolgaim és egy jobb életet csinálni magamnak. Családi életet is rendbe hozni. Napi szintű a veszekedés a legkisebb dolgok miatt is. Ha anyám marad csendbe apám kezdi a hulyesegeit vagy fordítva. Már ott tartok pia nélkül nem Bírom. Hiába dolgozom tisztességes pénzem sincs alapvetően is szánalmas keresek. 3 műszakban 130 körül keresni nem nagy buli. Múlt hónapba 1 hét leálással amit utólag derült ki fizetetlen szabadsággal oldott meg a cég kaptam 109 ezer forint fizetést kaptam.
2020. aug. 23. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
'Balazska' uj sztorival jon...
2020. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Vagod teso meg most sem keso, de...

Ne k*rj fel 23 evesen 3 kilot keresek. Szedd ossze magad, sportolj, pia helyett edz, tisztelt a szuleidet, aktivizald magad.

Nem akarok tiszteletlenkedni, de szerintem nem oke ez. Ha kevesebbet is keres az ember videken az albi legalabb nem olyan draga, ugyhogy. Hajra 👍

2020. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Ja es attol fuggetlenul h vilagelsok vagyunk alkoholizalasban jobb, ha nem a negativ rekordot erosited.

Depressziv egy nep ez ba*zod

2020. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Normális, hogy az hülyeség, ha a saját tehetetlenséged miatt alkoholba menekülsz, egyáltalán az, hogy menekülsz. Ráadásul nem előre menekülsz, hanem vissza, a semmibe, az öntudatlanságba. Gyenge vagy, félsz. Persze a te dolgod, ha ebbe belenyugszol és nem csinálsz semmit.
2020. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 qkker1 ***** válasza:
88%
Helló, Bazsi! Megint itt hisztizel, ahelyett, hogy emberré válnál?!
2020. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2020. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

A szüleid olyanok amilyenek. Gyerekként nem tehettél ez ellen semmit, mert mindféle szempontból kiszolgáltatott helyzetben voltál. A testi/lelki bántalmazás, a méltatlan körülmények nyomot hagynak egy ember életében.

De olyan ember nincsen, akit nem ért semmilyen trauma élete során!

Ezeket a sebeket hajlamosak vagyunk ignorálni, a negatív érzések ellen menekülni. Munkamániába stb ..a te felelősséged, hogy mihez kezdesz ezekkel a negatív érzésekkel.


Megtanulhatnád már, hogy az ital nem támasz, hogy felelősséget kell most már vállalni magadért. 27 éves vagy, nem késő kitanulni egy szakmát vagy ami érdekel és a magad lábára állni. Az önsajnálat és a másikra mutogatás nem fogja megoldani a problémáidat.


Az alkoholizmusnak van egy biológiai oldala is, ezért mindenképpen szakembert javasolnék neked.

2020. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, olvasd el ezt, aztán nézz magadba:


[link]


A blog többi írását is ajánlom.

2020. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hello itt a 13as, amugy en marisal lakom egy hazban szoval ja gondoltam szolok :D
2020. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldás, hogy sajnáltatod magad. Bérelj egy szobát, sokáig én is azt csináltam. Egy garzon albérlet sem kerül sokba. Igaz, elfogy az egész pénzed hó végére, de legalább nyugtod lesz. Most kezd el félretenni kaucióra. Ha szüleiddel laksz, mennyit tudsz félretenni? Gondolom, bérleti díjat nem kérnek.
2020. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!