Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon lettem anya. Most ez...

Fiatalon lettem anya. Most ez akkora baj? Tegezzenek, vagy magázzanak? Mi a helyes szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiatalon szültem, most leszek 33 éves.A fiam már 17 lesz decemberben.Ha jönnek a haverjai, nem tudják, hogy hogy is köszönjenek.A férjem azt mondja, hogy inkább örüljek, hogy azt hiszik a nővére vagyok.Sok barátja elsőre el sem hitte, hogy én vagyok az anyja.De van olyan barátja, akinek az anyja már 50 felett van, ő meg sérelmezi ezt, és úgy hallom, hogy el is hord mindennek e miatt, hogy a fia sziát köszön nekem.Én örülök, hogy fiatalon lettem anya, most ez akkora baj?Soha nem tagadnám le sőt büszke vagyok a fiamra.Hogy nézne ki, ha csókolomot köszönnének?Vagy én vagyok túl liberális?
2010. aug. 5. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ha te szeretnéd, nyugodtan tegezhetnek. Én anyukám 43 éves, én 22, de régebben (17 körül)már mondta a barátaimnak, h őt ne magázzák, mert nem szereti. Én is így voltam a barátok anyukájával, tegeztem őket, persze nem mindegyiket, mert nem tetszett nekik. Csak akik felajánlották. :)
2010. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyu is fiatalon szült most lesz 35 és feláll a hátán a szőr ha csókolomot köszönnek neki a barátaim...szóval nem csak te vagy ilyen:Dyugodtan köszönhetnek szerintem sziát...ahogy nekik kényelmes...

18L

2010. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 éves vagyok,a fiam nemrég töltötte be a 18. évét.Én útlom,ha magáznak a haverjai,így amikor először találkoztunk felajánlottam,hogy tegezzenek.
2010. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

anya 40,én 23...mindig is tegezte minden barátom,barátnőm,aki elsőre nem tegezte,annak szolt...

ráadásul még mindig nem néz ki 30nál többnek,nővéremnek hiszik sokan

2010. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint utálom.
2010. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Miért szültél gyerekként?
2010. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a helyes ha úgy szólitanak ahogy neked tetszik. Az én anyukám 23évesen szült, de mindig midnenkivel tegezteti magát (én vagyok 19 most)

Magamból tudom hogy sokkal jobb ha tegezhetek valakit. Lheet hogy bunkóság, de nekem nehéz magázódni :D Én is elsőre magázódok, de szeretem ha tegezhetek valakit. Fiatal vagy, azok a gyerekek pedig már majdnem felnőttek. Az hogy vannak konzervatív egyedek akik ezt nem szeretik téged ne zavarjon.

2010. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 22 évesen szült, és világéletemben minden barátomnak, osztálytársamnak stb. felajánlotta, hogy nyugodtan tegezzék.
2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs 17 éves gyerekem, de idén 33 leszek, nekem ne köszönjön senki csókolommal, max egy 5-6 éves, de nem egy 17 éves lakli
2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az elsö gyerekem 20 évesen született, az utolsó meg 33 évesen. A "kicsi" (majdnem 20 éves)haverjai is tegeznek, illetve ha maguktól nem, akkor én szoktam felajánlani nekik, mert igy sokkal egyszerübb velük beszélgetni. (Ez már akkor is igy volt, amikor 10-12 évesek voltak).

Szeritnem semmi baj ezzel, mindenki mondja meg, hogy hogy mi a véleménye és kész.

Az meg, hogy fiatalon lettél anya - a TE saját ügyed, ehhez senkinek sincs köze, és semmivel sem rosszabb, mint ha idösebb korban szül valaki, feltéve, hogy felelöségteljesen ellátja a gyereket.

2010. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!