Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon lettem anya. Most ez...

Fiatalon lettem anya. Most ez akkora baj? Tegezzenek, vagy magázzanak? Mi a helyes szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiatalon szültem, most leszek 33 éves.A fiam már 17 lesz decemberben.Ha jönnek a haverjai, nem tudják, hogy hogy is köszönjenek.A férjem azt mondja, hogy inkább örüljek, hogy azt hiszik a nővére vagyok.Sok barátja elsőre el sem hitte, hogy én vagyok az anyja.De van olyan barátja, akinek az anyja már 50 felett van, ő meg sérelmezi ezt, és úgy hallom, hogy el is hord mindennek e miatt, hogy a fia sziát köszön nekem.Én örülök, hogy fiatalon lettem anya, most ez akkora baj?Soha nem tagadnám le sőt büszke vagyok a fiamra.Hogy nézne ki, ha csókolomot köszönnének?Vagy én vagyok túl liberális?
2010. aug. 5. 21:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok,de a hátamon feláll a szőr ha magáznak.

Amugy irigylem h ilyen hamar anyuka lettél,és már ilyen nagyfiad van.Ha visszaforgathanám az időkekerét én is 20 éveim elején vállalnám a gyereket már,nem halogatnám.Most két törpém van,még nagyon kicsik bölcsisek.

2010. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Anyukam eleg idosen szult engem (33), megis megkeri az ismerosoket, hogy tegezzek es utalja a nenizest. Azt mondja, hogy orul neki, ha nem magazzak, fiatalabbnak erzi tole magat. Semmi gond nincs azzal, amit mondasz. Ez adott ember szemelyisegen fugg. Ne aggodj emiatt. Aki ilyenert kibeszel, nem normalis!
2010. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!