Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartást emelést kértem,a...

Gyerektartást emelést kértem,a válasz keressek jobban fizető munkahelyet. Ha ő ilyen keményítsek be én is? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Egyelőre bíróság bevonása nélkül kértem exem emeljünk a gyerektartáson. Erre nekem esett h nem a gyt-re kéne alapoznom hanem jobban fizető munkahelyre menni.

8-16ig netto 140et keresek,plussz csp 13.700 plussz a gyt 20.000ft. 163.000ft az össz bevételem.

1 müszakhoz képest jól keresek. A suliba nem is jár semni kedvezmény az étkezesre sem. 25-30 ezer ftra szerettem volna emeltetni. Volt párom 3 müszakba dolgozik túlórázik is néha. Az a cég ahol van 2 túlórával kb 250-300 ezer ft között fizet. Albérletre nem költ mert munkás szállón van. Ezért nem is viszi el sose a gyereket. Kb havi 1szer vasárnap beugrik hozzá pár órára. Ez miatt túlórát vagy plussz munkát vállalni se tudok. 2. Osztályos a gyerek kicsi ahoz hogy egyedül hagyjam,segitségem nincs bébiszitter meg 1000ft/óra alatt szóba se áll az emberrel. Amit keresnék plussz munkával vinné a bébiszitter.


4 éve még kevesebbet keresett ő is azért egyeztem bele a 20.000ftba. De már a minimál bérből is többet kéne fizetnie


Nagyon felbosszantott exem ezzel a dumával azon gondolkozom hogy hivatalos útra terelem és a mindenkori jövedelme 20%-t kérem minimum 25.000ft-t-tehát ne tudjon kijátszani h felnond elmegy munkanélkülire. Azt halottam h ha igy kérem akkor a minimum összeget akkor is ki kell fizetnie. Nagy bunkóság lenne tőlem ez?


2020. szept. 28. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
56%

Vagy nem kell bizonytalan kapcsolatba, bizonytalan háttérrel gyereket vállalni


apuka meg használhatott volna óvszert egy bizonytalan kapcsolatban.

szegényke bizonyára azért lakik munkásszállón, mert a szemét anya havi 15 ezerrel lehúzza

2020. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
43%
Persze, a szemét férfiak húzhatnának gumit, de akárhogyis ők a legrosszabb esetben a későbniekben fizetnek havi 20ezret aztán eltűnnek, vagy még annyit se és a nő marad egyedül a gyerekkel
2020. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
73%

Az egyetlen gond az, hogy az apának NEM KELL a gyerek, eszében sincs magához venni - azaz az ODAADÁS szóba sem jöhet.

Ugyanis a gyereket nem lehet odaadni, ha a másik fél nem akarja magához venni!

De az ilyen apáknak meg hozzászóloknak igencsak legörbülne a szája, ha nekik kellene egy vagy több gyereket nevelni munka mellett!

2020. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
91%

#30 Nem kell Anyukának magára költeni, csak kajára aztán kész.


hát nem is jut nekik legtöbbször semmivel se több. fölösleges itt osztanod az észt..

2020. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy olyan hű de nagy emelést szerettem volna tőle kérni,amire az kell legyen a válasz részéről hogy el lehet kotrodni 3-4 müszakba dolgozni. A gyerek augusztusba töltötte a hetet, 2. Osztályos,kicsi ahoz hogy egyedül hagyjam szerintem.


Apukának nem kell a gyerek,akar havi 1szer a szüleihez is vihetné hétvégére mikor megy. De inkább vissza fele jön be egy kicsit hozzá.

Mikor márciusba bezárt a suli en voltam vele fizetés nélküki szabin majdnem 3 hónapot. Mondtam neki lehet cserélni én fizetek neki gyt-t fel volt háborodva. Az volt a szerencsém h volt félretett pénzem. Az adókedvezményt már 3 éve egy összegbe kérem és eddig nem kellett hozzá nyulni. Meg olykor havi 5-10 ezret félre is tudok rakni

2020. szept. 29. 12:14
 36/71 anonim ***** válasza:
22%
Akkor meg miért akarsz emelést kérni?
2020. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
69%

#36

Akkor meg miért akarsz emelést kérni?


talán azért, hogy ne_folyamatos_lemondások árán tudjon félretenni 5-10 ezret...?

2020. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
34%
"Az a cég ahol van 2 túlórával kb 250-300 ezer ft között fizet. Albérletre nem költ mert munkás szállón van" - Kérdező, akkor talán nem az exed lakás-problémáját kellene megoldani? Mert ahogy elnézem, arról szót se ejtettél, hogy hogyan alakult ez így ki (pedig nem mindegy a gyt szempontjából se!), hogy ti maradtatok az addig közösen használt ingatlanban, és a párod munkásszállóra kényszerült, ahol esélye sincs egy normális párkapcsolatot kialakítani.... És mi lesz, ha elveszti a melóját? Hajléktalan lesz?
2020. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
70%

A kérdezö sehol nem írta, hogy a KÖZÖSEN használt ingatlanban lakik - ugyanis a legtöbb esetben albérletben élnek a nök a gyerekkel -, de még ha így lenne is, az nem azt jelenti, hogy az ex vette az ingatlant, hanem vagy közösen, vagy akár a nö vette még a kapcsolat elött vagy örökölhette a szülöktöl!


De remélem, a nagyszájú válaszoló nem szaporodik, ö lenne ugyanis a legjobb érv kényszerkasztráció mellett!

2020. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
31%
" ö lenne ugyanis a legjobb érv kényszerkasztráció mellett!" - térben és időben dezorientált teccel lenni... ez nem a III. Birodalom, ahol efféle dolog gyáltalán szóba kerül... azért fantasztikus, hogy egyes anyucikák hogy el vannak szállva maguktól...
2020. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!