Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartást emelést kértem,a...

Gyerektartást emelést kértem,a válasz keressek jobban fizető munkahelyet. Ha ő ilyen keményítsek be én is? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Egyelőre bíróság bevonása nélkül kértem exem emeljünk a gyerektartáson. Erre nekem esett h nem a gyt-re kéne alapoznom hanem jobban fizető munkahelyre menni.

8-16ig netto 140et keresek,plussz csp 13.700 plussz a gyt 20.000ft. 163.000ft az össz bevételem.

1 müszakhoz képest jól keresek. A suliba nem is jár semni kedvezmény az étkezesre sem. 25-30 ezer ftra szerettem volna emeltetni. Volt párom 3 müszakba dolgozik túlórázik is néha. Az a cég ahol van 2 túlórával kb 250-300 ezer ft között fizet. Albérletre nem költ mert munkás szállón van. Ezért nem is viszi el sose a gyereket. Kb havi 1szer vasárnap beugrik hozzá pár órára. Ez miatt túlórát vagy plussz munkát vállalni se tudok. 2. Osztályos a gyerek kicsi ahoz hogy egyedül hagyjam,segitségem nincs bébiszitter meg 1000ft/óra alatt szóba se áll az emberrel. Amit keresnék plussz munkával vinné a bébiszitter.


4 éve még kevesebbet keresett ő is azért egyeztem bele a 20.000ftba. De már a minimál bérből is többet kéne fizetnie


Nagyon felbosszantott exem ezzel a dumával azon gondolkozom hogy hivatalos útra terelem és a mindenkori jövedelme 20%-t kérem minimum 25.000ft-t-tehát ne tudjon kijátszani h felnond elmegy munkanélkülire. Azt halottam h ha igy kérem akkor a minimum összeget akkor is ki kell fizetnie. Nagy bunkóság lenne tőlem ez?


2020. szept. 28. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, légyszi told az infót: "hogy tényleg közös döntés volt-e a gyerekvállalás." (#25)

Válásnál hogy alakult ki ez az lakáshelyzet?

Ebből már kb el tudom dönteni, hogy mennyire korrekt, amit akarsz, vagy mennyire nem az?

2020. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
75%

a lepontozásokból látszik, sok itt a sértett apuci. ingyen numerára vágytak csak, oszt most fizetniük kell. felháborítóóóó

egy prosi olcsóbb lett volna. csak a jövőre nézve mondom..

2020. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
17%
"egy prosi olcsóbb lett volna. csak a jövőre nézve mondom.." - az még hagyján utolsó... a gáz az, ha éppen normálisabb is, meg korrektebb is, azon túl, hogy jobb az ágyban... márpedig van ilyen... a férfiak ellenzése mellett csakazért is megtartott terhesség és társai...
2020. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
88%

˘#43, a férfiak ellenzése mellett csakazért is megtartott terhesség és társai.

óvszer? és nincs mit megbeszélni...

2020. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
7%
#44, abba kellene hagyni annak az enyhén fasisztoid fogamzásgátló ezsköznek a reklámozását... egyáltalán nem 100%-os hatású, egy inkorrekt nő, meg az óvszeres védekezés hibája esetén is megtartja, magyarán a férfi szív duplán, a szex se jó, meg ugyanúgy ott lesz a nyakán a kicsikebabukácska...
2020. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

Sose volt közös lakás. A munkahelyen jöttünk össze munkás szállón voltunk mindketten. Hamar egy szobába is költöztünk.

Én sporolos voltam már akkor is de nagyon jól éltünk. Ő akkor se rakott félre. Terhes lettem. Nem terveztük becsuszott. El akartam vetetni mert hát szállón vagyunk igy hogyan. Ő boldog volt. Biztatott h albérletbe megyünk minden szép lesz és jó.

Az én spórolt pénzemből fizettük ki a kauciót.

Mivel olyan munkám volt nem dolgozhattam terhesen tpre mentem. Csedet gyedet kaptam. Nem éltünk már ugy ahogy elötte és ez nem tetszett neki. H ő neki nem marad pénze semmire. Nekem sem maradt a gyedböl.

Vitáztunk a pénzen. Ő költotze volna en sporoltam. 10 honaposan kenytelen voltam bölcsibe adni a gyereket. Nem a a gyárba mentem vissza a müszak miatt nem tudtam vállalni. Nem igen tudtam megtartani a munkahelyeket. Én mentem gyápra mindig,próba idő alatt elküldtek.

Elege lett h nincs penze minden a család megy el. Közölte vissza megy a szállóra. Akkor nem tudtam még h van bent vkije es vele költözik össze egy szobába.

2020. szept. 29. 16:32
 47/71 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a havi 20 ezer ft miatt nrm tud lepni exem a szállorol már több mint 4 éve
2020. szept. 29. 16:34
 48/71 A kérdező kommentje:
És igen talán azért szeretnék emelést h ne lemondások árán tudjak félrerakni. H a gyerek is mehessen focira-szeretne járni de az havi szinten sokba kerül nemet kell mondanom ra.
2020. szept. 29. 16:41
 49/71 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Be adom a papirokat az a legtisztább majd a biroság eldönti lesz e emelés és mennyi.
2020. szept. 29. 16:54
 50/71 anonim ***** válasza:
9%
Adjad! Remélem, hogy nem lesz igazad! Valaki félretenni sem tud. Akkor elfogadnám, hogy többet akarsz, ha feltöltős villanyon meg zsíros kenyeren kellene élned meg a gyereknek, de ez a helyzet nincs itt. Azt se tudom kb milyen minőségű ingatlanban. Albérlet, családi ingatlan... Ha a bíróság neked igazat is adna, biztos fellebbeznék. Ha meg végképp veszítenék azt mondanám, hogy csak és kizárólag úgy vagyok partner ebben, ha az anyuka ténylegesen elszámol azzal az összeggel, amit neki küldök. Magyarán, ha fizetnem kell havi 30-40 ezret, minden egyes számla részletét kérem bemutatni, hogy igen ennyi rá lett fordítva a gyerekre! Az első malőrnél pedig felmondanék, és nem kapnál egy fillért sem. Amúgy nekem is van gyerekem, de ha odakerülnék a párommal, hogy szétmennénk tudom, hogy az anyjáékhoz menne vissza, a havi 15 minimumnál nem adnék többet, hogy az apja elbagózza. Mert undorító élősködő emberek.
2020. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!