Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartást emelést kértem,a...

Gyerektartást emelést kértem,a válasz keressek jobban fizető munkahelyet. Ha ő ilyen keményítsek be én is? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Egyelőre bíróság bevonása nélkül kértem exem emeljünk a gyerektartáson. Erre nekem esett h nem a gyt-re kéne alapoznom hanem jobban fizető munkahelyre menni.

8-16ig netto 140et keresek,plussz csp 13.700 plussz a gyt 20.000ft. 163.000ft az össz bevételem.

1 müszakhoz képest jól keresek. A suliba nem is jár semni kedvezmény az étkezesre sem. 25-30 ezer ftra szerettem volna emeltetni. Volt párom 3 müszakba dolgozik túlórázik is néha. Az a cég ahol van 2 túlórával kb 250-300 ezer ft között fizet. Albérletre nem költ mert munkás szállón van. Ezért nem is viszi el sose a gyereket. Kb havi 1szer vasárnap beugrik hozzá pár órára. Ez miatt túlórát vagy plussz munkát vállalni se tudok. 2. Osztályos a gyerek kicsi ahoz hogy egyedül hagyjam,segitségem nincs bébiszitter meg 1000ft/óra alatt szóba se áll az emberrel. Amit keresnék plussz munkával vinné a bébiszitter.


4 éve még kevesebbet keresett ő is azért egyeztem bele a 20.000ftba. De már a minimál bérből is többet kéne fizetnie


Nagyon felbosszantott exem ezzel a dumával azon gondolkozom hogy hivatalos útra terelem és a mindenkori jövedelme 20%-t kérem minimum 25.000ft-t-tehát ne tudjon kijátszani h felnond elmegy munkanélkülire. Azt halottam h ha igy kérem akkor a minimum összeget akkor is ki kell fizetnie. Nagy bunkóság lenne tőlem ez?


2020. szept. 28. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

Ilyentől nem félek hogy elszamoltat. Nyugodtan. Csak az étkezés havi 15.000ft. Es akkor otthon még nem evett semmit. Nem vettem neki se ruhát se cipőt. Csak arról nincs számlam amit adok veszek csoportba vettem neki-innen van egy két márkasabb darabunk. Ruhát pepcoba kinaiba veszek. Cipőt dechatlonba cccbe. Mindig elrakom a blokkokat ha cserelni kell esetleg vagy nem jó cipő esetén élni kell a jótállassal. Osztálypenzt se fizettem és még sorolhatnám. Az egyetlen luxus amit évek óta meg engedek magunknak h telen is negveszem a gyümölcsöt zöldséget. Én alberletbe vagyok nem munkás szállón.


De ez se normális dolog h apuka sem időben sem anyagiakban nem járul hozzá a neveleshez. Tavaly kértem h az iskola kezdés miatt adjon több penzt. Azt mondta mutassam a számlákat és kifizeti majd a felét. A mai napig fizeti. Szte túl drágam vásaroltam holott nem. Semmi extra dolgot se vettem meg. Az h a gyerek uj agyaba beszálljon v az iróasztalba már meg se emlitettem. A szemüvege felét se fizette ki!

2020. szept. 29. 17:40
 52/71 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező (#46), ha így történt, akkor add be a bíróságra nyugodtan, ebben a felállásban egyáltalán nem lenne bunkóság.
2020. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
63%
50-es, ha lenne gyereked és normális apja, illetve az anyjának normális párja lennél, akkor nem írnál ilyeneket, mert tudnád mi mennyibe kerül. Meg aki szereti a gyereket az nem azt nézi hogyan lehet minél kevesebbet költeni rá, hanem azt, hogy hogy legyen meg annak a gyereknek mindene és hogy legyen neki jobb, mint neki volt.
2020. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
51%
“Miért kéne egy sunyi nő élősködését finanszíroznia?“. Mert az orgazmusa, amiből az a gyerek lett az bezzeg jó volt.
2020. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
60%

Azért én azt az új nőt se értem, aki ezzel a csavoval van.



Bottal sem piszkáltam volna meg soha egy ilyen szemétládát, aki 250+ keres, a gyereke meg nem mehet el focizni pénz miatt.


Rohadjon meg az ilyen köcsög.

2020. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
19%
A focizás nem kötelező! Ezért van heti 5 tornaóra. Ott lehet élvezkedni annak, aki akar. Nem értem továbbra sem, hogy miért nem keres az anya más helyet. Nem tud kimozdulni a komfort zónájából? Könnyű azt mondani, hogy nekem ez nehéz, az lehetetlen. Haladni kell, és nem siránkozni!
2020. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó: látom az értelmi szinted a béka feneke alatt van.

Ha a kérdezönek ott egy kis gyerek, akit délután el kell látnia - mert egy másodikos gyerekkel tanulni kell, beszélgetni vele, játszani vele, vacsorát készíteni neki, idöben ágyba tenni, stb és ez legalább 3-4 óra este 8 ELÖTT - , akkor nem tud olyan munkát vállalni, ami nem ér véget du. 4-5 közt, éjjel a gyereket nem hagyhatja egyedül a lakásban, mert egyrészt veszélyes, másrészt emaitt meg is büntetik elég keményen, reggel el kell vinni az iskolába, ezért csak egy müszakos munkát tud válallni, ugyanis egyszerre két helyen nem tud lenni az anya, mégha te úgy is gondolod.

Az ilyen munkaköröket meg nem fizetik túl, föleg ha nem Pesten élnek - ami ebben az esetben így is van.


Emellett szerinted a gyerek ne tudjon semmit csinálni, ami neki örömet okozna vagy jót tenne az egészségének, csak azért, mert az apa szemét alak???


A kérdezö az, aki tesz valamit a gyerekért, az apa meg az, aki minden felelöség alól kihúzza magát, szóval itt az apának kellene összeszedni a gerincét, átalakulni emberré, és nem csak saját magára gondolni!

2020. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
25%
#54 "“Miért kéne egy sunyi nő élősködését finanszíroznia?“. Mert az orgazmusa, amiből az a gyerek lett az bezzeg jó volt." - ez remélhetőleg mindkettőjükre igaz, az ember többnyire ezért szexel. Csakhogy ebből nem következik semmi, pláne az nem, hogy valamelyik félnek a másikat el kellene tartani...
2020. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
54%

#55 "Azért én azt az új nőt se értem, aki ezzel a csavoval van." - tudod, a párkapcsolatnak többek között az az értelme, hogy az ember a PÁRJA mellett van... szerinted meddig tartana egy olyan kapcsolat, ahol a nő a párja érdekei ellen kavar?

Másfelől meg, ha az ember kiszabadul egy olyan párkapcsolatból, ami a gyerekvállalásra megy rá, az nem lesz olyan mazo idióta, hogy "anyatípusú" nővel kezdjen, mert pont az elől télakolt, hogy az exének fontosabb volt a gyerek, mint ő maga.

2020. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
29%
55# van nő, aki még örül is, sőt még bélelgeti, hogy ne adjon. Az a baj, annyi esze nincs, hogy aki a saját gyerekén így átlép, attól nincs mit várni, rajta is átfog. Mellesleg az oldalon nem a sértett apák vannak felülreprezentálva, hanem a tinik, meg szexhez se jutó nőgyűlölő szerencsétlenek (nézz be a társkeresés problémák rovatba) akik a “pfuuuuuj gyerek” szinten tartanak még.
2020. szept. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!