Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak nem volt jó a...

A páromnak nem volt jó a házassága, menekült. Másfél év után most úgy döntött helyre akarja hozni a házasságát. Egyik napról a másikra lelépett. A feleség is szakított a jelenlegi párjával, a gyerekek miatt helyre akarják hozni.Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 05:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor akarod még kitenni magadat meg a gyerekedet annak, hogy ugyanúgy egyszer csak váratlanul lelepjen?
2020. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%

13-asnak igaza van. Lépj tovább.

Hány éves vagy?

Én is azt tudom javasolni, hogy legközelebb gyerektelennel kezd komolyabba.

Ne bánkódj ez után az ember után, ennél sokkal jobbat találsz, akinek fontos leszel, addig is kitartás!

Tiltsd mindenhonnan, rendezt át az otthonodat, vegyél új ágyneműt, járj el tornára, táncra, olvass sokat, keress hobbit, főzés, festés, akármi. Tereld el a gondolataidat, sok sikert kívánok a tovább lépéshez :) !

2020. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:

#32 vagyok.

Most látom, hogy 34 vagy és neked is vannak gyermekeid.

Engedd, hadd menjen, ők se az átjáró házat lássák!!!!

2020. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Szerintem mindentől függetlenül azt kell végiggondolnod, neked mi a jó, azaz mit szeretnél igazán. Semmi, senki másra nem tudsz befolyást gyakorolni, csak magadra.
2020. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
11%
Ha gondolkodsz rajta hogy visszafogadod azt én letiztáznám vele, hogy az exxel innentől 0 kontakt, ha akar valamit a gyerekkel kapcsolatban akkor rajtad vagy máson keresztül üzennek és ha megy a gyerekért te is mész vele. Máshogy én tuti nem mennék bele
2020. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudjuk miért mentek szét, nem tudjuk milyen volt a viszonyuk, nem tudjuk miért akarnak újra együtt lenni? Majd az idő megválaszolja hogy van-e jövőjük.
2020. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
34%
Te voltál a szerető igaz? Meg is érdemled a sorsod...
2020. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező! A jelenlegi világpolitikai-gazdasági helyzetben, egy világháború és a totális összeomlás küszöbén pontosan milyen elfogadható érved van a gyerekvállalás mellett a mérhetetlen önzéseden kívül?
2022. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!