Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak nem volt jó a...

A páromnak nem volt jó a házassága, menekült. Másfél év után most úgy döntött helyre akarja hozni a házasságát. Egyik napról a másikra lelépett. A feleség is szakított a jelenlegi párjával, a gyerekek miatt helyre akarják hozni.Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 05:59
1 2 3 4
 11/38 anonymousreview60 ***** válasza:
92%
Úgy tűnik, a volt(!) párod és annak volt felesége ezt komolyan gondolja. Sikerülhet nekik, ha nagyon keményen dolgoznak (erre kicsi az esély). Tök mindegy mi lesz velük. Neked és neki itt vége. Aki ennyire ingadozó, hogy azt sem tudja ex-e neki a volt feleség, azzal nem érdemes számolni. Gyászold el a dolgot és lépj tovább!
2020. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
77%
Aki igazán szereti a jelenlegi párját az a gyerekek miatt SE megy vissza az exhez. Én is csak azt tudom javasolni, hogy később nehogy visszaengedd
2020. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
65%

A ti egeszseges es boldog kapcsolatotokra pszichologiai tanulmanyok szerint 1% volt az esély.

Az övékére talán tobb, ha sokat dolgoznak rajta es kolcsonosen elismerik a hibaikat es megbocsatanak etc. ismerek olyat, akiknek ez "majdnem" sikerult.


De neked ezzel mar nem kell foglalkozni. Ez az ember teged atvagott, 3 napja veled tervez most meg elsunnyog anyuhoz...ugyan. az ilyen megbizhatatlan, kiszamithatatlan es hulladek. Legyel te ennel gerincesebb es erosebb. Gyaszold meg, es vagj el vele minden kapcsolatot. Ha ugy konnyebb akkor kozossegi oldalakon tiltsd le ot es minden ra emlekezteto szemelyt es a feleseget gyerekeit. A telefonszamat is most tiltsd le a mobilodon (igy nem fogod eszrevenni ha keresne x nap het honap utan). Kicsit rendezd at a lakhelyed, keresd meg a reg nem latott hallott baratnoidet, valts hajszint, huzz bele a munkahelyeden, aztan par honap mulva mar randizhatnal is, csak nehogy nossel vagy baratnossel, annal legyen tobb eszed. Ertekes vagy hidd el magadrol.

2020. okt. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
57%

Nekem volt hasonló. 28 éves gyerekes lány bevallotta, hogy most szakított vele a barátja. Már majdnem 1 éve ismertem.

Rögtön letiltottam.

2 hónap múlva írt emailt, hogy valamiért nem ér el, és hogy tervezgeti az 1 milliós utazásunkat. Persze az én pénzemen :D

2020. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem engedd el ezt az egészet és ne agyalj ezen. Sajnálom, hogy így alakult, de legalább esélyt kaptál arra, hogy megtaláld az "igazit". Aki nem hagy el.

Egyébként a kérdésre válaszolva, szerintem nagyon nehéz helyre hozni az esetükben. Mindig ott lesz a tüske amiért eredetileg szét mentek +mindkettőnek volt új kapcsolata. Csak a gyerekek miatt nem lesz minden jó

2020. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

Mindig azt szoktam mondani, hogyha egy pár úgy jön össze, hogy 3. lesz az egyik félből az általában így is végződik, azaz meg lesz csalva, kétség ne legyen.

Ritkán lehet 'normális' egy olyan kapcsolat , ahol az egyik fél részéről már volt/van egy család, főleg ha van gyerek.

Ahhoz, hogy normális legyen a kapcsolat, az elvált feleknek nagyon intelligensen kell kezelni a válás, a gyerekek feletti felügyeletet stb.

2020. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
85%

10-es írta, legközelebb kezdj gyerektelennel.

Nem okvetlen.

De legalábbis olyannal, aki TÉNYLEG befejezte az előző kapcsolatát.

Itt végig házasságban éltek. Másfél éven át veled volt, de be sem adta a válópert. Feleségének szintén volt kapcsolata, de ő sem. Ezek azért árulkodó jelek ám!

Valójában a lelke mélyén még egyikük sem fejezte be azt a kapcsolatot.

Az már csak ezen felül jön, hogy a gyerekek is összekötik őket.

2020. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

Ebből az jön le, hogy te csak pótlék voltál. Várta, hogy mikor mehet vissza, vagy mikor lesz neki valaki más.

Nyilván kényelmes volt nálad, főztél, mostál, takarítottál rá.

Ha visszamegy hozzád és visszafogadod, akkor meg is érdemled.

2020. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom, hogy nehéz de nem lehetetlen. Tudják már egymás hibáit, gyengepontjait. De ha őszintén akarják akkor nagyon is jól sikerülhet. Valószínű lehet, hogy egy más fajta lelki kapocs van köztük. Lehet az idő elteltével rájöttek, hogy mégis együtt lenne a helyes és mivel a parázs még ott volt csak egy kis levegőt kellett.
2020. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
66%
*levegő
2020. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!