Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak nem volt jó a...

A páromnak nem volt jó a házassága, menekült. Másfél év után most úgy döntött helyre akarja hozni a házasságát. Egyik napról a másikra lelépett. A feleség is szakított a jelenlegi párjával, a gyerekek miatt helyre akarják hozni.Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 05:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
65%
Akiket ismerek és megpróbálták újra a gyerek miatt egyiknél se működött. Azt tudni kell sokszor itt az apa csak azért megy ebbe bele, mert hiányoznak neki a gyerekek, de amint visszamegy rá fog jönni, hogy nem ezt akarja.
2020. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem pedig komoly esély van rá, hogy rendbe jöjjön a házasságuk. Mindkettő próbálta másik emberrel, és rájött, hogy az együttélés mással se csupa öröm és vidámság. Emberek vagyunk, hibáink vannak, néha türelmetlenek és fáradtak vagyunk. Viszont a házastárs mellett szól az, hogy mégiscsak ő a gyereke apja/anyja. Ha pl. látja, hogy a házastársa a gyerekeiknek jó anyja/apja, az máris egy akkora pozitívum, ami arra sarkallja, hogy toleránsabban viselje a hibáit.

Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy együtt elmennek párterápiára. Az is segíthet.

2020. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
94%

Testveremeknel ugyanez volt. Összejöttek újra, együtt voltak még 4evig utána, utána külön mentek végleg.


Lehet, hogy nem lesz tartós, de hogy neked nem kellene rá várnod, az 100%. El kell engedni az ilyet.

2020. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az, Zsuzsi? (Mintaapák :D )

Engedd el, válás nélkül ez a másfél év is csak időveszteség volt. Az, hogy nekik összejön-e, majd kiderul, téged ez ne befolyásoljon, csak lépj tovább.

2020. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
77%

"2.válaszolonak. nem velem hanem nekik ennyi idő után."

Elvileg igen, lehet jövője a kapcsolatuknak - de hogy gyakorlatilag mi lesz, az téged ugysem érint. Úgy csináld, hogy ne érintsen. Jobban jársz.

2020. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
89%
Kort szabad tudni? Amúgy csak jósolgatni lehetne. Én is azt javaslom, kezdj gyermektelennel.
2020. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
34 vagyok. De a gyerekek elfogadták a helyzetet , nekem is van és egymással is jól kijöttek.
2020. okt. 8. 11:18
 28/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem gyermektelen kell, hanem aki lezárta teljesen a múltját. Nyilván ő nem ez a kategória volt
2020. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Azóta is hívogat meg írogat , így már nem is értem hogy lesz jobb a házassága.
2020. okt. 18. 09:05
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Csak azért írogat, hogy legyen hova visszamennie...
2020. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!