Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot tudtok adni, mit...

Tanácsot tudtok adni, mit kellene csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a nő, aki hónapokkal ezelőtt ki írta, hogy a családtól nem tudunk rendes életet élni. Eddig tűrtük. Tehát föl vázolom.: Párkapcsolatban elek, férjemmel, van egy 2 éves kisfiúnk. 2,5 éve vettünk hazat, viszont anyukamek ide költöztek hozzánk, (anyu, 18eves öcsém, 12 éves húgom), mert ahol laktak rossz környék volt, ezért eladta a hàzat, amiből nem vett másikat, a pénzt lassan fel élték. Azóta öcsém barátnője is konkrétan itt lakik már, pedig 100x leszögeztük, hogy nem lehet. Hiába. A szamlank nagyon sok( viz, gaz, villany, internet, plusz kiadások). Persze ezekbe néha-néha ad anyu 20 ezret, tesóm meg suliba jár, viszont az órákra nem jár be, tehát minden pénz a mi zsebükből megy ki. Párom nem bírja tovább, azt mondja jobb neki a munka helyen már, mint itthon. A lakásban minden meg tönkre. El mondtuk keressenek albérletet, viszont anyukám nem tud lépni, mert kevés a fizuja, nem tudná fizetni,csak úgy tudná, ha tesóm dolgozna. Tanácstalan vagyok, hova küldjem őket? Két tűz között vagyok, a családomról van szó, nem dobhatom ki őket. Viszont nem jó így nekünk, a férjemmel tönkre fog menni a kapcsolatunk. Kérlek próbáljátok normális válaszokat adni, a negatív komment most nem segít, köszönöm!
2020. okt. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
En beszélnek az ismerőssel, akinek a haza van, hogy mondjuk akkor november 15-etol jonnek a lakók, november 15-e reggelre meg hívnám a koltoztetoket, meg egy taxit nekik, akik elviszi őket az új címre (vagy a tetszőleges utcara, ha hajléktalanok kívánnak lenni), aztan isten velük. Ezt most jelezném nekik, ha nem tetszik, ha nem hiszik el stb. Az már az ö bajuk.
2020. okt. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy nulla rezsi? Nincs bekotve semmilyen közmű?


"Írták előzőleg , hogy nem fogunk velük beszélni,nos , ha én nem is akarnék , férjem mindenképpen beszélni fog velük, ha akarok, ha nem."


Hat ez szánalmas. Ez fogja leginkább tönkretenni a hazassagodat, nem a családod. Hanem te magad azzal hogy ilyen tuti-mutyi vagy. Szerinted milyen érzés a ferjednek hogy nem állsz ki mellette?

2020. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
78%
Te nem nő vagy,hanem egy kislány.
2020. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha van több milliója a háza eladásából, akkor ne sajnáld kidobni őket.

2. Ha pár hónap alatt sikerült eltapsolni több milliót, akkor meg azért ne ssjnáld,mert soha nem fogja megtudni, hogy kell bánni a pénzzel.

Ahogy az egyik válaszoló is írta, beszéld le az ismerőssel a novemberi költözést. Különben szingli anya leszel ház nélkül!

2020. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
24%
Olyan vicces, amikor 40+ válasz érkezik egy nyilvánvalóan kamu kérdésre :D
2020. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
ha nem rakod ki őket, a férjed elhagy. Akkor neked egyedül kell eltartanod az egész bagázst. az szép lesz!
2020. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Mi lett a vége ha szabad kérdeznem?
2021. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!