Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt férjemmel...

Mit csináljak a volt férjemmel es az új párjával?

Figyelt kérdés

Van egy közös 10 éves lányunk. 120km-rel lakunk távolabb. Kértem a volt férjem h idén elösször segitsen be az évkezdésbe adjon több pénzt. Fel háborodas után azt mondta megveszi ami kell. Mondtam akkor ruhákat vegyen neki.

A ruhák most az őszi szünetbe értek ide. Mind egy mérettel kisebb ami méretbe jó az nagyon nyárias.

Leirtam h mekkora méretet hord a gyermek.

Jeleztem neki h mivel oktober végére értek ide a ruhák nem jók,ami szezonálisabb az meg kicsi. Hát ő nem tehet róla h a nyár óta egy méretet nőtt a gyerek(nem igy van) de ne követelözzek hozza haza a gyereket akkor hoz ruhát is neki.

Tegnap este hozta haza a lányunkat. Sírt h ne kelljen felvennie a ruhákat amiket az apja barátnője adott. Mindegyik r.ibancos. Miniruha csipke bolero mélyen dekoltált puloverek. Olyan téli kabát amiből kinn a gyerek egész dereka.

Mondta a lány hogy szólt hogy neki nem tetszenek a ruhák nem kéri.

Szóltam a volt férjemnek ez miatt. A gyerek örüljön hogy kap vmit nem ugy kell öltöznie mint egy dedósnak a barátnője is megmondta h gáz hogy melegitő v farmerbe jár mindenhova.

Pénzt nem akar adni hogy vehessek normális ruhát a gyereknek.

Én a covid miatt fele annyit keresek. Jó lenne többet adna.


2020. okt. 29. 17:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
64%
Szándékos volt ez...hidd el. R.bancos ruha 10 évesre? A sajat gyerekére ráadná? Nem divatbemutatóra készül hanem iskolába!
2020. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező valamiért úgy érzem te a rendes exek táborát erősíted és nagyon sajnállak amiért így bánnak veled. Az én páromnak is van egy lánya az exétől, de ha csak fele ilyen normális lenne a nő, mint te, én magam vennék új ruhákat a kislánynak :)
2020. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
fėrfira ne biz gyerekruha våsårlåst ,nem ėrtenek hozå,baråtnőjėre sem .
2020. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%
A barátnő nem tudja neki nincs gyereke
2020. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%

Azt a penzt ideadhatta volna neked..a barátnő meg ne vásárolgasson így minek ha nem jó a gyerekre? 20.000 ft meg nevetséges. Nem is ertem ezeket az osszeget bar egy múltkori kerdes utan is mindenki prüszkölt h mit keveslem. A masik szülő az idejéből ad többet alapnak kene lenni hogy apuka akkpr penzt ad tobbet.

Ha ennyire nem lehet vele beszélni kérj hivatalosan emelést.

2020. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
95%
4# már bocs de miert nem lehet megkerdezni azt a gyereket hogy neki mi tetszik? Sőt ha elmondja hogy neki az nem jó, akkor minek kell erőltetni?
2020. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
18%

15 Azért mert ezeket az összegeket az apuka bevétele alapján ítélik meg, nem hasra ütés szerűen. Lehet kevés a fizuja és tényleg ennyi jár belőle, nem kell làtatlanban elítélni.

Nah meg a másik mindenki szidja, pedig mint írja a kérdező, vett ruhákat már egyszer nemrégiben de azok kicsik lettek , után jött ez a barátnő cuccai nemjók incidens.

Szóval vett dolgokat,szànt rá pénzt, de sajnos nem jól alakultak a dolgok.

2020. okt. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Többször leírtam exemnek hogy mekkora méretet hord meg hogy milyen típusú ruhára van szükség(melegitő poló farmer). De le ugatott h nem hülye tudja ő. A ruhákból csak a trikok lettek jók. De azt max pulcsi alá tudja felvenni. Amiket vett már akkor kicsik voltak amikor megvette nem a gyerek nőtt juniús ota egy méretet.

Amiket most kapott ruhákat azt nem vette a barátnő hanem a szekrénye mélyéről halászta ki neki. Lányom mondta hogy nem tetszik neki nem kell de ez van más csajszi örül ha kap vmit a fiuknak ez tetszik ez volt a válasz.

A fizetése alapján többet is adhatna mint 20 ezer. Mikor külön mentünk már akkor netto 170-220 között keresett. De kisírta a bíróságon hogy neki az mennyi benzin ha 2 hetente hozza-viszi a lányát ő csak 20 ezret tud fizetni. Bele egyeztem a 20 ezerbe mert fontosnak tartottam hogy a gyerek tudja normálisan tartani a kapcsolatot az apjával. Az első fél évbe 2 hetente tényleg le is vezette az utat. Aztán már elmaradozott. Dolgozik,program van stb... jó ha évente kb 3 alkalommal eljön. Már a gyerek is beletörödött h az apja alig ér rá.

2020. okt. 30. 07:14
 19/39 anonim ***** válasza:
20%
170-220 ezer az egyáltalán nem sok
2020. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Azért bosszant mert junius elején mikor szóltam hogy augusztusra utaljon többet akkor azt mondta hogy majd megveszi ő ugyis elviszi majd a gyereket juliusba vásárolnak. Nem jött érte. Augusztus elején szoltam neki hogy utaljon többet ruha kell a gyereknek. Hát majd ő vesz neki és elpostázza mert nem tud jönni ebbe a honapba a gyerekért. Leirtam mi kellene mekkora méret többször is. Mikor aug 20 után se ért ide a csomag elmentünk pepcoba venni pár dolgot. Most az őszi szünetre ide ért a ruha is. A ruhát lerakta gyereket elvitte. Mikor pakoltam ki láttam h ezek nem jók irtam ha hozza haza a gyereket vissza adom ha meg van a blokk talán ki tudja cserélni.

A válasz h megint követelőzök ő nem tehet róla h nyár óta ennyit nőtt a gyerek. De majd akkor szerez beki vmi ruhát.


Mennyivel egyszerübb lett volna ha mikor szólok egy 5-10 ezer ft-tal többet utal... ez nekem nem segitség ha kicsi ruhákat árulhatom párszáz ftért mert többért nem veszi meg senki meg olyan ruhákat adnak a gyereknek ami nem az ő korának való.

2020. okt. 30. 07:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!