Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok, hogy ha a...

Elfogadnátok, hogy ha a közeli családtagotok elvenné a szeretőjét?

Figyelt kérdés

Szűk családban történt az eset. Bátyámnak lett egy új felesége, akit 2 évvel azután vett el, hogy tönkrement a nő miatt az előző házassága. Első feleségével 10 évet voltak együtt, nem volt közös gyerek. Mi nagyon szerettük őt, nagyon jól kijöttünk. Aztán bátyám megismerte az új nőt munkahely által, és “egymásba szerettek...” Egy évig voltak együtt úgy, hogy a bátyámnak megvolt a felesége. Persze ilyenkor azzal védekeztek, hogy a hagyományos értelemben nem volt a szeretője, nem volt köztünk olyan viszony, az csak a válás elindítása után... De ez nem számít! Aztán hivatalosan, nyilvánosan is összejöttek, majd elvette. Nálunk senki nem fogadja el. Én sem tudom. Bevallom, a nővel úgy nincs gond, csak a tudat, hogy hogyan került a képbe.

Ti el tudnátok ezt fogadni?


2020. dec. 1. 07:36
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
90%

Ha azt a nőt szereti, akkor mondd, mit tudtok vele csinálni? Butaság lenne ezért a nőt kiutálni.

Arról is csak említés szinten, hogy egy megcsalós sztorihoz mindig ketten kellenek. Bátyád is ott volt, és ezek szerint nagyon is, mivel elvette ezt a nőt.

2020. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
38%

Nem, én nem tudnám.

Azért a nő, is megéri a pénzét..


Felesége van a tesodnak, és egy évig együtt vannak.

Hát vannak ilyenek, van aki elfogadja, én nem.

2020. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván kulturált lennék, és nem dörgölném az orruk alá, de nem tudnám elfogadni és meglenne a véleményem. Mást sztem nem is nagyon lehet tenni ilyen helyzetben.
2020. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen.

Képzeld magad a bátyád helyébe.

Különben még nagyon fiatal lehetsz, a családod is inkább konzervatívnak tűnik.

Bármikor bárki szerelembe eshet. Lehet a bátyjád is családi nyomás hatására vette el az előző feleségét, írod is, nagyon szerettétek, jól kijöttetek. Az is sokat elárul, hogy gyerekük sem született.

Ha igazán szereted a testvéred, elfogadod a döntését. El se tudom képzelni, mit érezhet, választania kell a családja és a felesége között.

2020. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben elfogadnám. A bátyád helyében beintenék nektek és szóba se állnék veletek a szükséges minimumon kívül, amíg észhez nem tértek.
2020. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%

Semmi közötök a bátyád a választásához!

Ha meg tényleg igaz, hogy csak azután kezdtek viszonyt, hogy lezárta a kapcsolatát a feleségével, akkor aztán tényleg egy szavatok sem lehet, mert nem, ez nagyon nem mindegy!

Ti tényleg elő akarjátok írni egy felnőtt családtagnak, hogy kivel élje le az életét?

2020. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
80%

Kénytelen vagy elfogadni.

Apám is a szeretőjét vette el.

2020. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarjuk előírni, hogy kivel élje le. De már volt egy felesége, akinek megígért mindent az esküben. Talán felelősségtudat is van a világon, hogy a feleségedet nem hagyod hátra.

És nem utáljuk ki! Csak nem vagyunk jóban. Kétszer volt csak a helyzetből vita, egyszer, amikor bejelentették, hogy együtt vannak, a második pedig akkor, amikor a bátyám elmondta, hogy megkéri a kezét. De amúgy nem szólunk.

2020. dec. 1. 08:30
 9/56 anonim válasza:
77%
Fogadd el ne gyűlölködj, és a családod se. Testvéred választása ez. Gyerek nélkül elváltak, új életet kezdtek, ennyi. Ha szereted a testvéred elfogadod.
2020. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
A bátyám akart elválni, nem a felesége... mindegy, persze, mert a válás az válás, csak ez fontos részlet. Az akkori felesége mai napig nincs jól! Illetve ő akart gyereket, csak a bátyám nem... most bezzeg, ahogy halljuk, gondolkodnak rajta. Szép kis hozzáállás ez.
2020. dec. 1. 08:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!