Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok, hogy ha a...

Elfogadnátok, hogy ha a közeli családtagotok elvenné a szeretőjét?

Figyelt kérdés

Szűk családban történt az eset. Bátyámnak lett egy új felesége, akit 2 évvel azután vett el, hogy tönkrement a nő miatt az előző házassága. Első feleségével 10 évet voltak együtt, nem volt közös gyerek. Mi nagyon szerettük őt, nagyon jól kijöttünk. Aztán bátyám megismerte az új nőt munkahely által, és “egymásba szerettek...” Egy évig voltak együtt úgy, hogy a bátyámnak megvolt a felesége. Persze ilyenkor azzal védekeztek, hogy a hagyományos értelemben nem volt a szeretője, nem volt köztünk olyan viszony, az csak a válás elindítása után... De ez nem számít! Aztán hivatalosan, nyilvánosan is összejöttek, majd elvette. Nálunk senki nem fogadja el. Én sem tudom. Bevallom, a nővel úgy nincs gond, csak a tudat, hogy hogyan került a képbe.

Ti el tudnátok ezt fogadni?


2020. dec. 1. 07:36
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a testvérem, mindig a testvérem lesz, és támogatom, aki neki fontos az nekem is, mindig megfogom neki mondani a véleményem, ha úgy gondolom, hogy hibázik, de mellette tiszteletben tartom a döntését és a választását, és pozitívan fogok hozza viszonyulni. Ha már én, a testvére sem állok majd mellette ki marad neki?

Amikor szakított, akkor is jóban maradtam az exével, jártunk hozza a férjemmel, de megkértem, hogy kerüljük a témát, a testvéremről ne beszéljünk, mert nem fogom eltűrni ha szidja, abban a pillanatban felállok és hazajövök.

Ha problémája van vele, azt vele beszelje meg, ha majd velem lesz azt meg majd velem, ez így tiszta.

2020. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
84%
Elfogadnám,semmi közöm nincs ahhoz, hogy kivel van együtt a testvérem.
2020. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
70%
Elfogadnám.
2020. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos egy szerelmi kapcsolat élettartama fél-tizenöt év jellemzően.

Nem életszerű ragaszkodni egy olyan ideához, hogy 7-9 évtizedig eltart.

Nagy áldás, ha úgy van!

De legtöbbeknek nem adatik meg.

Nem volt családi nyomás azon, hogy házasodjon a bátyád?

Lehet, ő tudta is, hogy nem akarna házasságot azzal a nővel.

2020. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
84%

10: Lehet, hogy itt arról van szó, hogy a család egy tagja nem viselkedett tisztességesen egy nővel, és ez nyomasztja a családot.

Ez teljesen érthető.

De ennek nem a váláshoz van köze, hanem a bátyád jelleméhez.

Amivel ha baj van, az bizonyosan más tetteiben is megmutatkozik.

2020. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
80%

Most jobb lenne, ha a bátyád az elvárások miatt a feleségével marad és gyereket és vállalnak, aztán élete végéig boldogtalan?

Szerintem nagyon rossz hozzáállás, hogy egy rossz házasságban benne kell maradni örökre bármi áron.

Inkább örülj a testvéred boldogságának. Gondolom, neked is fura lenne, ha bárki meg akarná mondani, hogy kit szeress.

2020. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
94%

Tudod hányan vannak így a nagyvilágban, hogy eskü alatt ígérik azt h jóban-rosszban?

Aztán az élet nem azt hozza... Ez ma már nem jelenti azt, hogy mindörökké akkor is ha már nem szeretlek,régen ez ment sajnos;

Szerintem így a tisztább, minthogy folyamatosan csalná és mindketten boldogtalanok lennének.

A volt feleségnek is lesz előbb utóbb párja. Csak idő kérdése.


Szerintem fogadd el azt, hogy A bátyád már más nőt szeret.

Nyilván hiányzik az exe neked, sajnálod, de ebbe te nem szolhatsz bele.

Maradj vele jó kapcsolatban és ennyi.

Példaként:

Engem sem szeret a sógornőm, mert a párom előző barátnője volt a kis kedvence, én más jellem vagyok. Előttem mondja hogy xy-al megyek bobozni, ide - oda.

És eléggé rosszul esik,hogy mutatja felém, nem vagyok számára szimpatikus,sokszor megbánt a kijelentéseivel (egyébk. mi nem szeretőként ismertük meg egymást, hanem mindketten már egyedülálló emberként, de akkor is nagyon rosszul esik az, hogy engem nem fogadnak el...)

2020. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
32%

Azért aki a szerető mellett van is êrdekes figura 🤣🤣🤣 hogy védik egyesek


Azért kíváncsi lennék ha 10 év házzaságot tönkretenne akkor meg ti hápognátok a legjobban.


Persze lehet jönni,hogy az êremnek 2 oldala van f*szságokkal,de ha nem jó a házasságom akkor fogom és elválok nem csalom még egy évig... Sok álszent

2020. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
73%

Nem a szerető mellett vagyunk.

Akkor azt írnánk, minek váltak el, inkább csalta volna tovább...

A testvére mellett vagyunk, akinek van joga dönteni, akkor is, ha a másiknak ez fáj, avagy sem.

🤷‍♀️

2020. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
88%

Van ilyen, hogy meg szeret valaki egy másik nőt és inkább felvállalja, mintsem szerető pozícióba legyen vele tovább édes hármas kapcsolatban.

Ez a tisztább út,amit a testvéred választott. Lehet megkövezni.

2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!