Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok a párommal, de nem szeretem (szeretem, de nem mint pasit, inkább mint havert).:S

Szakítani sem tudok, mert túl rendes pasi, kedves, sosem csalna meg, nem iszik, megbecsül...és félek, h nem találnék még egy ilyet.

Jól érzem magam vele, eljárunk szórakozni,stb, de amikor kettesben maradunk, és a szeretkezésre kerül a sor, az nekem kínzás.

Mondtam is Neki, h nem jóó, és annyit beszélgettünk már erről, h most arra jutottunk, h nincs sex. Mondta, h Neki így is jó (de nekem nem), csak nehogy ez miatt elhadjam, hiszem másban mindenben megértjük egymást. Megjegyzem, Ő egy olyan pasi, akinek az életében nem fontos a sex, nekem is fura, de ez van.


2010. aug. 12. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez időhúzás, vele szemben sem szép, mellesleg magadat is megfosztod egy csomó lehetőségtől. Igenis létezik olyan pasi, aki szintén kedves és nem megcsalós, és még vonzódsz is hozzá... miért nem hiszed el?!?!


Egyébként meg nem vagy lemaradva 22 évesen... én 25 vagyok és még nem volt igazi komoly kapcsolatom... én is szoktam volt ilyen hülyeségeket képzelni, hogy úgyse jön jobb. DE! JÖN!


Ne alkudj meg!!! Nem lesz jó vége!!! Láttam ám én rossz példákat a környezetemben.


Ha megteheted, menj el pszichológushoz, jó az, ha át tudod beszélni a dolgokat valakivel (bár dönteni úgyis te fogsz), és a családi sz*rságok feldolgozásában is segít.

2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves 12:03-as, mondtam Neki, h inkáb hagyjuk abba, mert nem élvezem Vele...erre volt a válasza, h nehogy ez miatt szakitsunk, inkább ne legyen sex. Mivel nem megy, h kimondjam, h vége, gondoltam majd ezek után Ő megteszi, de ellenkezőleg. És azt is tudja, h nem vagyok szerelmes, mondtam Neki. Ezek ellenére is imád.

Utolsó, köszi Neked is a választ.

2010. aug. 12. 12:40
 13/18 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz, az egyszerűen egy gerinctelen és aljas dolog. Mindenki megérdemli, hogy szeressék, főleg, ha olyan rendes ember, mint amilyennek leírod.

Te pedig tudod, hogy nem szereted, és látod, hogy neki is nehezére esik szakítani, mégis, pont azért, mert jobban tisztában vagy a helyzettel, mint ő, neked kellene lépned.

Nem könnyű kilépni a megszokásból, főleg, ha mindenki más is szereti körülötted az illetőt, de ne légy önző, mert később nagyon bánni fogod, hogy ezzel tönkre teszed az életeteket. Mert épp ezt teszed, akkor is, ha magadnak bemeséled, hogy ez így jó nektek.


Meddig? Mi lesz, ha te is gyereket akarsz majd, és ő is? Szerető családot? Vagy neked is felesleges a szex, Ha ne,, akkor szeretőt fogsz tartani?

Ez egy értelmetlen helyzet, ami nem szül boldogságot. Legyen benned annyi erő és emberség, hogy szakítasz vele - legalább érte, ha magadat ennyire semmibe veszed.

2010. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Majd a gyerekért valószínű kibér egy pár perces kinzást,fekszik majd mint egy fadarab a pasija alatt,ilyen egy szép kapcsolat.PFFFF
2010. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ok, utolsó, írtad már...Nem kell ismételni.:)
2010. aug. 12. 15:29
 16/18 A kérdező kommentje:

Neki nem esik nehezére szakítani, hisz nem is akar, mindig mondja, h eddig még senkivel nem érezte ilyen jól magát.:S

Ha olyan könnyen menne a szakítás, akk már megtettem volna. De hogyan lépjek?!!

2010. aug. 12. 15:47
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg becsüld meg a jó tulajdonságait.ha nem akar szakítani ezek után sem,akkor nagyon szeret téged.szánalmas,hogy a nők szerint a szex a legfontosabb.nem az,hogy esetleg jó apja lesz a gyereknek,nem olyan,mint a tied.ha neked nem fontos a szex,akkor adj még egy esélyt a kapcsolatnak.hátha egyszercsak a szexhez is kedvet kapsz.
2010. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi, Neked is a választ.:)

Akik már rég házasok, azok is ilyen véleménnyel vannak, mint az utolsó válaszoló, ezért is nehéz dönteni. Mi éri meg jobban, a jó sex, v egy nyugodt élet?!

2010. aug. 12. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!