Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek bárkit áthívni hozzánk...

Félek bárkit áthívni hozzánk mert félek hogy kigúnyolnak, de anyukámat nem érdekli. Miért ilyen fura?

Figyelt kérdés
Szép lakasunk van, de nincs se függöny, se redőny vagy bármi az ablakon, anyukám arra fogja, hogy azért, mert háromszög és kerek alakúak az ablakok, de ettől még ciki. Tetőtéri lakás szóval elvileg nem látnak be hozzánk, de akkor is annyira fura, hogy hatalmas csupasz ablakaink vannak. Az osztálytársaim mindent megszólnak, tuti hogy ennek is híre menne azt meg nem akarom, de így meg senkit se hívok át. De nem csak ez hanem nagyon világos is van, használok ilyen szemmaszkot, de mennyivel egyszerűbb lenne, ha redőnyt nem is lehet rá kapni, de legalább függönyünk lenne.Anyukaméknak hiába mondom, őket egyáltalán nem érdekli, pedig egy szép függöny fel is dobná még jobban a lakást. Így élünk kicsi korom óta, de sztem fura és idegesítő az egész. Mondtam hogy legalább a szobámba hagy legyen, de szerintük felesleges dolog. Hogyan győzzem meg őket? Kérjek karácsonyra függönyt? Próbáltam, de sztem viccnek gondolták, mert kb.kiröhögtek.
2020. dec. 13. 18:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%

Ilyenekkel ne barátkozz, undorító kis görények, nem is értelek, van neked tartásod, hogy pocsék luvnyák közé vágysz??

De a sötétítés hiánya tényleg rémes, nyáron meg fogtok pusztulni a 45 fokban. Szögezz föl az ablak elé valamit, ne törődj a szüleiddel. Ne hagyd magad. Ha nem állsz ki magadért, sosem érsz el semmit. csak annyi kell, hogy legyél kitartóbbak mint ők.

2020. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gáz a "barátaiddal" van. Mire fel cikiznének ki bárkit is a lakhatási körülményei miatt.?? Akármiről is van szó. Ezk nem barátok.

Másodsorban anyédékat sem értem, mi fáj nekik azon, hogy mi van a te szobádban? Ha neked kell függöny, akkor kell.

2020. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Padlástéri szobámon nekem roló volt, vagy mi a neve. Az helyettesíti a redőnyt és a függönyt is, fel-le húzható.
2020. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
törd ki az ablakot
2020. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem teljesen értelek. Igen, jól jön egy függöny, de csak emiatt nem kell szégyellned az otthonodat a haverjaid előtt.


Én szégyellem a lakást! Mindössze egyszer hívtam át haverokat. Mivel nincs vízzáró réteg, a mészkőfalak felszívják az összes vizet, és télen minden, még az ajtók is penészesek. A falak tragikus állapotban vannak, mert nincs pénzünk leverni, újravakolni az egészet. Fűtés a fél lakásban nincs, két szobában van konvektor, aztán csókolom. A szomszédaink szörnyűek, egyet kivéve, amikor csak a szerelő jött, akkor is üvöltözött a szomszéd k*rva meg az emeleti impotens p_cs. A kínaiak illegálisan halad sütögetnek ipari mennyiségben, és rohadt büdös, illetve az udvar kicsi, úgyhogy az udvaron sem lehet tölteni az időt.


A padló be van süllyedve, de nem csak maga a parketta a rossz, hanem a csempék is néhol be vannak süllyedve, mert az aljzatbeton (???beton??? meg lennék lepve) felmondta a szolgálatot. A cuccaim mindig is szanaszét voltak, mert sosem fértem el rendesen a szobámban. Órákig pakolhatok, ha rendet akarok, aztán órákig pakolhatok szét, ha valamit meg is akarok találni.


Pár hónappal ezelőttig villany se volt rendesen, mert a fele hálózaton szétégtek a kábelek. Na, az most meg lett csináltatva.


Még kérdés? Ha ilyen lakást szégyellnél, még meg is érteném.


Igen, szeretnék a közeljövőben különköltözni.

F

2020. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
23%

"A cuccaim mindig is szanaszét voltak, mert sosem fértem el rendesen a szobámban. Órákig pakolhatok, ha rendet akarok, aztán órákig pakolhatok szét, ha valamit meg is akarok találni."

Ilyen nincsen, csak nem tudsz normálisan rendet tenni.

2020. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#36

4-5 m2-es szobában nehéz... konkrétan az ágyam meg az asztalom alig fér el.

2020. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ott mit tudsz órákig pakolni? XDDD sírok
2020. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!