Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek bárkit áthívni hozzánk...

Félek bárkit áthívni hozzánk mert félek hogy kigúnyolnak, de anyukámat nem érdekli. Miért ilyen fura?

Figyelt kérdés
Szép lakasunk van, de nincs se függöny, se redőny vagy bármi az ablakon, anyukám arra fogja, hogy azért, mert háromszög és kerek alakúak az ablakok, de ettől még ciki. Tetőtéri lakás szóval elvileg nem látnak be hozzánk, de akkor is annyira fura, hogy hatalmas csupasz ablakaink vannak. Az osztálytársaim mindent megszólnak, tuti hogy ennek is híre menne azt meg nem akarom, de így meg senkit se hívok át. De nem csak ez hanem nagyon világos is van, használok ilyen szemmaszkot, de mennyivel egyszerűbb lenne, ha redőnyt nem is lehet rá kapni, de legalább függönyünk lenne.Anyukaméknak hiába mondom, őket egyáltalán nem érdekli, pedig egy szép függöny fel is dobná még jobban a lakást. Így élünk kicsi korom óta, de sztem fura és idegesítő az egész. Mondtam hogy legalább a szobámba hagy legyen, de szerintük felesleges dolog. Hogyan győzzem meg őket? Kérjek karácsonyra függönyt? Próbáltam, de sztem viccnek gondolták, mert kb.kiröhögtek.
2020. dec. 13. 18:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk is van egy db reluxa. Tudod, hogyan? Szépen lemértük, mekkora kell, majd elmentünk a boltba és megvettük! Ráadásul egy függöny nem is kerül feltétlen ennyibe, ez 20 ezer volt. Gondolom, mikor új márkás ruha, cipellő vagy táska kell, akkor nem szégyellsz ilyen értékben pénzt kérni vagy arra éppen tudsz spórolni is, igaz?
2020. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Elkényesztetett vagyok amiért nem tetszik a csupasz ablak, hát persze. Meg amúgy így sokkal többet is kell takarítani szóval nem csak csúnya hanem igénytelen is. Mit számít, hogy hány éves vagyok? Még nem diákmunkázhatok.
2020. dec. 13. 19:35
 13/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem miért támadjátok a kérdezőt.

A szülők nyilván szépen berendezték a lakást.

Ő viszont kezd saját ízléssel rendelkezni.Miért baj ez?

Van aki a minimál stílusú otthont szereti, van aki a polgári vagy antik stílusú otthon szereti.

Nem luxus dologra vágyik, csak arra, hogy a saját szobádba legyen valami ami neki tetszik.

2020. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Biztos velem van a baj, meg csak a pénz körül forog a föld, de itt nem is erről van szó..anyukámék nem akarnak venni, ezért nincs. Ne keverjük bele a pénzt, ha lenne rá nekem akkor sem hagynák, hogy az egész lakásban legyen, még a szobám is kérdéses. Egyébként aranyos, kedves szüleim vannak, de ebben a kérdésben furcsák.
2020. dec. 13. 19:41
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg.Talán a saját szobádba megengedik.

Érvelj okosan.

2020. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
25%
13-as, mondjuk azért “támadjuk” szegény kérdezőcskét, mert úgy írt a kérdésben a tulajdon szüleiről és a szép, normális otthonukról, mintha valami koszos putriban élne tahó parasztokkal, akik végtelenül szégyellnivalóak és mindez nem érdekli őket egyáltalán.
2020. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

16 semmi ilyet nem írt.

Szerintem félre értetted.

2020. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
58%

A függöny nem alapfelszereltsége egy lakásnak, főleg a tetőtérben nem az. Igaz, megszokott dolog, de messze nem ti vagytok az egyedüli kivételek. Én is tetőtérben lakom, nekem 4 döntött ablakom van, függöny azokon eleve felejtős, de reluxa sincs egyiken sem. Ebben jelenleg a szüleid döntenek. Nekik nem hiányzik és kész.

Másrészt ha ennyire függővé teszed a lelkivilágod és a tetteidet attól, hogy mások mit mondanak, akkor nagyon sok bajod lesz még az életben!

2020. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy szerintem szép a lakásunk. Milyen putriról beszélsz??? nagyok az ablakok és fura így, folyamatosan olyan világos van, nem értem miért jó ez így. Plusz az osztálytársaimat kedvelem, szivesen meghívnám őket, de képesek azért is kibeszélni egymást, mert pl.az egyik csaj szüleinek fehér autója van és piszkos volt, pedig másnak is piszkos esős időben max.nem látszik és bele gondoltam hogy akkor a mi ablakainkról mit mondanának.
2020. dec. 13. 19:56
 20/38 anonim ***** válasza:
98%
Itt elsősorban nem a függönnyel/ablakkal van baj hanem a "barátaiddal". Hány évesek vagytok?
2020. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!