Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennétek más ajándékot ez után?

Vennétek más ajándékot ez után?

Figyelt kérdés

Anyósékkal lakunk még. Tegnap itt volt a sógórnőm délelött. Mi dolgoztunk nem találkoztunk vele. De este felhívott a sógórnőm hogy látták mit vettünk karácsonyra és csak szól hogy vigyem vissza időbe mert neki az nem kell.


Úgy vagyok vele ajándék lónak ne nézze a fogát... a másik meg mit kutat a szobánkba? Az ajándékok az ágynemütartóba vannak benn.


Mondtam neki is h ki engedte meg hogy kutasson a szobánkba de erre megsértődött. Ugy vagyok vele higy akkor nem is kap semmit. Én már nem szaladgálok ajándékok után.


2020. dec. 19. 18:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
Helyes.
2020. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
Hát én visszavinném az ajándékokat, ha lehet akkor az árát kérném vissza.Ha erre nincs mód, akkor kicserélném olyan dologra ami nekem kellene. Ajándékot nem adnék. Közölném, hogy mivel nem tetszett neki ami után kutatott, visszavittem, de be is fejezem az ajándékozást. Innentől lezdve nincs ajándékozás karácsonykor, sőt semmikor. Le is zárnám a témát.
2020. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%
És még sógornőnek állt feljebb? :D
2020. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%
Fúj de pofátlan, arcon csapnám az ilyet :D
2020. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
85%

Én kedves lennék, és ajàndékozás címszó alatt vennék valami sokkal olcsóbb és rosszabb dolgot, azért hogy mosolyogva mondhassam neki kicseréltettem az ajándékát. :D

Utána már ő kérné hogy ne ajándékozzunk.

Mit vettél neki amúgy?

2020. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Savlekotő ***** válasza:
7%

Egy rohadt jó viszony lehet köztetek.

Kettő a tirpákok turkálnak.

3 Talán meg kéne kérdezni a másikat mit szeretne nem valami haszontalan szart adni.. A felesleges szar ajándékok helyett a fő gondotokat kommunikáljátok le mert ezek tünetek csak.. Anyósod meg engedte hogy turkáljon? Igy lehet ő se örül hogy nála tanyáztok.. Tegyétek rendbe a viszonyokat,mert ez mind abból fakad.

2020. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
93%
Ajándékozáskor mikor a sógornődhöz érsz, mindenki előtt jó hangosan mondd meg, hogy te a távollétünkben kutattál a szobánkban, megkerested az ajándékodat, aztán közölted, hogy neked az nem kell, szóval te nem kapsz ajándékot.
2020. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Egy melegitő szetett vettünk neki-adidas. Mert sportos ruhákat hord amugy is.


Azzal védekezik hogy ő csak keresett egy pulovert mert fázott!

2020. dec. 19. 19:17
 9/50 anonim ***** válasza:
96%
Miből gondolta, hogy az éppen az övé?
2020. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Jah persze..pulovert az agynemutartoban! En visszavinnem az aran vennek magamnak valamit vagy megtartom a penzt. Nem kapna semmit. Igazabol nem is azert, mert nem tetszik neki,hanem azert mert kutakodott. Mennyire illetlen az ilyen!
2020. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!